Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dotka 238:
    Do 3 bita zrób budyń sama jest o niebo lepszy- fakt roboty więcej ale warto

    AMELKA 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      dotka nie słyszałam o takich czopkach
      ale jest olejek eukaliptusowy i ja inchalacje właśnie z niego sobie robię żeby kataru się pozbyć


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Dziewczyny jak wy to robicie za wami nadążyć nie sposób. fakt nowa jestem- może jakoś i ja tempa nabiorę. Nie sądziłam , że mnie forum wciągnie a tu taka niespodzianka

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          dpietrzak o tym jakos nie pomyslalam...tylko jak to sie robi?poszukam na w.kulinarnym moze znajde

          Skomentuj


            dotka tez wierze, ze sobie poradzi, zwlaszcza, ze spedza z malym mnostwo czasu(jak tylko nie pracuje oczywiscie) i wie jak i co. No, ale wiesz jacy sa faceci, czasami musza miec dokladne instrukcje do wszystkiego. Nie wiem jak to z nimi jest, ale czasami wydaje mi sie , ze oni z innej planety sa.

            Twoj mezszczyzna tez na pewno sobie da rade, bedzie chcial stanac na wysokosci zadania i dam sobie glowe uciac mimo, ze to bedzie dla niego nie lada wyzwanie, to zrobi wszystko, zeby pokazac, ze on tez potrafi.
            A Ty masz sie dobrze bawic. Przeciez nam sie tez cos od zycia nalezy.

            Wiesz co wlasnie sobie uswiadomilam, ze ja nigdzie nie bylam odkad maly sie urodzil. Wszystko sie kreci wokol niego. Ahhh, czasami mialabym ochote wyskoczyc gdzies z dziewczynami.
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj


              ok spadam dziewczyny bo oczy mi sie kleja ,do juterka

              Skomentuj


                dotka jak nie znajdziesz daj znac to do kulinarnego wklepiemam super prepis

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  dpietrzak tez nowa jestem i tez nie nadazalam, ale mysle, ze dziewczyny sa wyrozumiale dla nowych forumowiczek

                  A moja mama tez zawsze budyn robila, tylko nie pamietam z czeko to bylo, chyba z kartoflanki.Bylo pyszne. Robila go do ciasta zwanego Marczelo
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    rataj 82:
                    ja jak ciacho robię to budyniu muszę 2 porcje ukęcićjedna zawsze się rozpływa.
                    Sliczne oczka ma twoje dzieciątko ja juz zapominam jak moja była taka mała. czas tak szybko płynie

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      dpietrzak z daleka i na zdjeciach oczka Franka wygladaja jak czarne wegielki, takie jak moje, ale jak sie przyjrzysz z bliska to sa szaroniebieskie. Sama nie wiem jakie maly na te oczka, bo mam wrazenie, ze sie zmieniaja z dnia na dzien. A w jakim wieku masz dzieciatko?

                      No, sama bym zjadla taki budyn domowy. Mama zawsze go laczyla chyba z ubita smietana i wychodzil taki krem, ktorym przekladala ciemne ciasto, na wierzch tez ten krem, pozniej polewala polewa i posypywala orzechami. jezu jakie to dobre bylo. Chyba bym musiala cos sprobowac upiec. Gotowanie to moja mocniejsza strona, piec sie boje, bo jak nie wyjdzie to sie bede wkurzac. jedyne co umie to placek drozdzowy
                      FRANEK 16.08.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moja Amelka ma 2 latka i miesiąc
                        Ja też wolę gotowanie z tego samego powodu, ale mam w domu ciastozerców wiec czasami z konieczności piekę. Jak mi się nie che to robię blok, nie piecze się a też jest pyszne.

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          codzi Ci o taki blok z wafli?
                          taki tez czasami robie, przekladam go karmelem i pkatkami kokosowymi. Karmel robie z mleka w puszce. Tez palce lizac
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            witam mamusie

                            jestem mamą 8 miesięcznej Natalki, niunia właśnie spi, a ja na chwilkę tu wpadlam. Pewnie zaraz pójdę lulu, bo padam z nóg.

                            ojojoj, ile tu już stron jest nastukanych chciałabym to wszystko nadrobić, ale nie wiem czy mi sie uda.
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              nie chodzi mi o taki blok a'la czekolada. robisz to z kakao, mleka w proszku=, cukru, masła i herbatników. pychotka wychodzi.

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                syla witamy serdecznie,jak ktoras z dziewczyn napisala juz, tutaj tematy sie zmieniaja jak w kalejdoskopie, wiec pisz co Ci do glowy przyjdzie
                                Moj Franek jest mlodszy od Twojej Niuni o trzy tyg. wiec prawie w tym samym wieku sa. Ja sie miewa Natalka? Moj agent zaczyna przwie raczkowac i od paru dzi krzyczy w nieboglosy. Kosmos
                                FRANEK 16.08.2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X