Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czytaj niżej....

    Skomentuj

    •    
         

      wiesz co? moja od początku alergik jest,ale jeśli chodzi o banany to sama sie kapłam,że ją uczulaja.tych policzków nie ma cały czas czerwonych.co jakis czas jak przegnę z białkiem to jej sie czerwienią.

      rataj tylko maść,a nie krem.

      Skomentuj


        Wiecie a ja chba zaraziłam swoje panny
        bo mi gorączki dostały i starsza pokasłuje
        2 tygodnie spokoju miałam i znów


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          U nas tez zabkowanie i moze to tez poteguje mu te zaczerwiienienia.
          Nusiak, a moze to potowki. My mielismy takie krostki za uszami i na szyji i z tego co gdzies wyczytalam, to nie powinno sie tego niczym smarowac, a ja glupia nawilzalam i jeszcze gorzej bylo. Zrobilam pare razy kapiel w kartoflance i zeszlo.
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            moj ma czasami na buzi krostki wlasnie przy zabkowaniu,rozciera sobie sline caly czas po buzi i mu wychodza.za uszami i naszyi wyszly kiedys i sie okazalo ze jak go tatus kapal to zle po kapieli wytarl i wyszly od wilgoci ...

            Skomentuj


              Froch, sprawdzilam, mam masc, jutro wyprobuje, moze mu to pozlazi. Nie wiem, nie podam mu juz swiezego banana, bo cholera wie czym to pryskane. Mimo, ze myje wszystko, ale pewnie zawsze cos tam zostaje na owockach.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                rataj my mieliśmy taką suchą i czerwoną skórę ale u nas jakieś ziarniaki powychodziły a i na buzi nie mieliśmy to nie pomogę


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka, kurcze to nie wiedzialam, ze od wilgoci moga takie krosty wychodzic. U nas na pewno to byly potowki, bo maly sie przegrzal.
                  FRANEK 16.08.2008

                  Skomentuj


                    majajula z ta goraczka to pewnie Ci nie za wesolo, moze podaj dziewczynom cos na zbicie, zeby sie cos innego nie przyplatalo
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      rataj ja tez bylam zdziwiona jak mi pediatra powiedziala.moga,zwlaszcza za uszami,na karczku,szyi,w pachwinach nawet,dlatego dziecko po kapieli musi byc wytarte do suchutka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        rataj już dostały
                        i witaminy c dużo
                        natarłam mała pulmeksem starszą wikiem i nogi w gorącej wodzie pomoczyła
                        mam nadzieję że rano żadne choróbstwo nas nie przywita

                        alewiesz ja chyrlam, kicham z nosa mi leci to trudno żeby one zdrowe się uchowały


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          No to musze mojemu M. dac odpowiednie wytyczne, bo od nastepnego tyg. wracam do pracy i beda dni, ze tatus bedzie kapal babla. No i zeby go wycieral do suchego.
                          Juz mam stracha przed tym powrotem, jak to bedzie, czy moj M sobie poradzi z karmieniami. Bo mamy ciezkiego zawodnika jezeli o to chodzi. Wszystko inne mu idzie swietnie.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            majajula mam nadzieje, ze dziewczynki beda zdrowiutkie. Ten pulmeks jest bardzo bobry, tez kiedys uzywalam. A jak maja katarek, albo ciezko oddychaja, to moze rozgniec kawalek czosnku i poloz przy lozkach, wiem ze to dziala jak inhalacja i pomaga w oddychaniu.
                            FRANEK 16.08.2008

                            Skomentuj


                              rataj zobaczysz ze sobie poradzi
                              ja jestem zaproszona do kolezanki na babski wieczor za kilka tygodni i bede tam musiala nocowac,zastanawiam sie czy zostawie mojemu malego,jeszcze nigdy nie spedzilam nocy bez synka odkad sie urodzil ale mysle ze przyszedl czas zeby tatus sie troche wykazal.

                              Skomentuj


                                dziewczyny a sa w pl czopki takie eukaliptusowe?
                                polecam jak dzieci przeziebione,mimo ze wklada sie je w pupke zwalczaja kaszel i sa dobre na katar

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X