Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a jak nie rosną to później niszcza i zawsze trzeba coś dokupić
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      pewnie ze za szybko,dlatego pewnie duzo rodzicow zaraz chce drugie
      Mnie jakoś narazie nie ciągnie do drugiego dziecka,a jak jest u Was?
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        dobra zmykam żarełko zagrzane idziemy karmić zbója
        Dawid 06.03.1995
        Julia 18.05.2004
        Adaś 30.06.2008



        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

        Skomentuj


          dobra laseczki ja spadam bo maly nie spi i marudny jakis

          Skomentuj


            moj tez dzis maruda i chyba zaraz pojdzie spac.

            Skomentuj


              Dotka, z tego, co sie orientuje, to w drugim roku dzieci wolniej rosna niz w pierwszym, to samo dotyczy 3 roku zycia. Ale wiesz dzieciaki sa rozne i kazde sie indywidualnie rozwija, wiec nie ma reguly.

              Asia to piecz ten serniczek i mi kurierem podeslesz. nie wiem ile jest od ciebie do Bournemouth, ale jakbys checi nabrala to ja sie pisze

              No nic uciekam, pora obiadowa. A wlasnie od kiedy zaczelyscie podawac dzieciaczkom jedzonko w wiekszych kawalkach, a nie tylko papke, bo ja sie boje, ze maly sie zakrztusi i zwymiotuje. Ale moze powinnam juz pomalu wprowadzac takie pokarmy. On swietnie radzi sobie z ugryznieciem banana i skorki od chleba, wiec moze i z obiadkiem sobie poradzi.
              uciekam, maly krzykac sie obudzil
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
                Ja najzupełniej w świecie nie mam czasu na to aby coś wyczarowywac w kuchni.Jeśli mam dzień wolny od pracy to sprzątam albo wole iśc z Alanem na spacer niż coś piec.Przed ciążą i w trakcie bardzo dużo gotowałam,miałam zawsze taki zwyczaj że co sobotę piekłam jakiś placek.Piekłam w sumie dwa takie same:jeden dla mnie a drugi dla teściowej.Eksperymentowałam też z książką kucharską ale teraz niestety nie mam czasu:-(
                Marti z jakiego regionu Polski pochodzisz? pytam, bo na ciasta mówisz placki tak jak ja....
                a tu w warszawie, gdzie akurat mieszkam pukają się w głowy kiedy na sernik mówię placek
                placek to podobno: drożdżowy, ze śliwkami albo ziemniaczany
                a dla mnie placek to placek
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Rataj myślę że możesz mu zacząc dawac kawałeczki.Mały powinien sie nauczyc dobrze gryźc.Ale to powinno byc coś miękkiego w kawałeczkach np.ugotowany nie pognieciony ziemniak albo ugotowana marchewka.
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    Jesli chodzi o jedzonko juz nie w papkach to np słoiczkowe bobovity jest juz od 6 miesiaca w kawałkach ale własnie moj nie wiedzial co z tym zrobic w buzi,wiec jadl dalej papkowe,i dopiero jakos na pocztaku 8 dostał w kawałkach i jest juz ok.

                    Skomentuj


                      Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                      Marti z jakiego regionu Polski pochodzisz? pytam, bo na ciasta mówisz placki tak jak ja....
                      a tu w warszawie, gdzie akurat mieszkam pukają się w głowy kiedy na sernik mówię placek
                      placek to podobno: drożdżowy, ze śliwkami albo ziemniaczany
                      a dla mnie placek to placek
                      Pochodze z województwa opolskiego i tam mówi sie placek a nie ciasto,tam mówi sie ziemniaki a tu gdzie teraz mieszkam na śląsku nie istnieje słowo ziemniaki tylko kartofle.
                      Alanek 14.09.2006

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dziewczyny co do wagi waszych dzieciaczków to po prostu chucherka
                        moja starsza urodziłą się malutka 2615 jak miała rok ważyła 8, na bilansie 2-latka 10, na bilansie 4-latka 13, a jak miała 6 lat 18,9, a obecnie 20,5
                        więc uniej obecnie jest niesamowity przyrost że aż szok

                        za to malutka ma 9,5 miesiąca i waży 8kg a urodziła się duża 4220


                        co do grudek w zupkach moja najpierw je wypluwała a teraz już wcina
                        czasami jej kawałeczki warzyw i owoców na talerzy kładę a ona nipie i do buźki trafia - słodko to wygląda


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Marti, ja pochodzę z byłego radomskiego, czyli też bardziej na południe....
                          placek to placek
                          kartofle i ziemniaki? używam zamiennie
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Izabell22: W warszawie, gdzie teraz tez niestety mieszkam wielu słów nie rozumiejąi się dziwią

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              i co tu się dziwić
                              no nie?
                              jeszcze coś takiego było... ale teraz nie mogę sobie przypomnieć, jakieś słowo, którego koleżanki z pracy nie rozumiały
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Tu jest różnica między słowami : kapcie i ciapy

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X