Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rataj82:Maly ma teraz 7 mies i tydz. i wazy 7 kilo

    Adaś ma 9 mies.za kilka dni i waży 9,1 kg.Biorąc pod uwagę że urodził się 4,1kg to też mi się wydawało że za mało,ale obserwuję go i przeanalizowałam jego zachowanie i doszłam do wniosku że on się tak dużo rusza,jest tak aktywny od pierwszego dnia swojego życia,że poprostu pewnie tyle spala.W tej chwili mi już drepta od ponad tyg. koło mebli,a raczkuje już od 7 mies,a od 4 mies.turlał się i pełzał po pokoju.Także przeanalizuj swojego małego,jeśli jest bardzo ruchliwy to pewnie tyle spala,no i zależy jak duży się urodził?I sprawdz sobie też siatkę centylową jeśli się mieści to nie ma co się stresować
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      Ale sliczniusi, ten Twoj Alan. Taki blondasek, widzialam fotki, bedzie serca lamal, oj bedzie
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
        A mój też jest szczuplutki,ma 2,5 roku a waży 11 kg
        ale miło, ze nie tylko mój taki chuderlak
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Moj tez jest drobny ma 10-miesiecy i wazy 8,700kg.
          I tez sie martwilam ale pediatra mi powiedzial ze "ten typ tak ma"

          Skomentuj


            rataj mamy tu kumpele z anglii i raz na impreze upiekla ciasto z marchewka...takie ciemne jak piernik z wiorkami z marchwi,bleee mnie nie smakowalo ale musze przyznac ze pomysl oryginalny

            Skomentuj


              Zawsze sie zamartwiałam tym że Alan jest taki szczuplutki.Pytałam lekarki a ona: pani szczupła,mąż szczupły to dziecko będzie takie samo.Alanek potrafi bardzo dużo zjesc-ma poprostu taką przemiane materii.
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                moja mała ma 2 i 2mc i waży 11kg. Babcie twierdzą,że za mało ami do noszenia to nawet troche za dużo-po kilku dyżurach to mała mi z rąk nie che zejść więc dobrze czuje te słodkie kg

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  no i myślałam że sobie posiedzę a tu nie ma tak dobrze
                  Adaś wstał idę obiadek mu zapodać
                  Ciekawe czy mi zje zupkę brokułową,coś ostatnio pluje warzywami,same ziemniaki suche by jadł
                  Dawid 06.03.1995
                  Julia 18.05.2004
                  Adaś 30.06.2008



                  http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                  Skomentuj


                    No, ze tez ja nie pomyslalam, ze to moze o echo chodzi, bo normalnie szaleju dostaje na tej klatce.
                    Asia, Franek tez taki ruchliwy od 4 mies jest., wazyl 3155, i pozniej tez nie zabardzo przybieral, ale zdrowiutki byl. Teraz zaczyna raczkowac, wiec pewnie bedzie jeszcze wiecej spalal tej energi. Jemy 5 razy dziennie, ale nie zawsze nam to wychodzi. Teledyski to podstawa, zeby lukal na cos.

                    Ciasto z marchwi tez jadlam, ale bylo ochydne. ja to sernik uwielbiam, zwlaszcze mijej mamy. moglabym cala blache wsunac. Mniam.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      dziewczyny a ja sie zastanawiam kiedy tempo wzrostu zwalnia...juz nie nadazam z nowymi ciuchami dla malego.ma 11 m-cy 78 cm i wazy 10 i pol kilo.mam nadzieje ze w drugim roku dzieci wolniej rosna...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja najzupełniej w świecie nie mam czasu na to aby coś wyczarowywac w kuchni.Jeśli mam dzień wolny od pracy to sprzątam albo wole iśc z Alanem na spacer niż coś piec.Przed ciążą i w trakcie bardzo dużo gotowałam,miałam zawsze taki zwyczaj że co sobotę piekłam jakiś placek.Piekłam w sumie dwa takie same:jeden dla mnie a drugi dla teściowej.Eksperymentowałam też z książką kucharską ale teraz niestety nie mam czasu:-(
                        Alanek 14.09.2006

                        Skomentuj


                          rataj82 nie rób smaka bo po ser mam daleko a i piec mi się nie chce
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            Napisane przez rataj82 Pokaż wiadomość
                            Ale sliczniusi, ten Twoj Alan. Taki blondasek, widzialam fotki, bedzie serca lamal, oj bedzie
                            Dziękuje:-) on już zaczepia dziewczynki na ulicy:-)
                            Alanek 14.09.2006

                            Skomentuj


                              dotka dzieci zawsze za szybko rosną
                              Dawid 06.03.1995
                              Julia 18.05.2004
                              Adaś 30.06.2008



                              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                              Skomentuj


                                pewnie ze za szybko,dlatego pewnie duzo rodzicow zaraz chce drugie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X