Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    iza dobrze zrobilas
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Laseczki
      wklejcie przepis na to ciasto ,albo napiszcie gdzie go można znaleść jeśli już jest, mi się go zachciało od samego czytania. Miałam blok robić, więc czemu nie 3bit.

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        gdzies w watku kulinarnym bedzie
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          mój właśnie zasnął , uff ale fajnie
          rano było okropnie wiało, sypało śniegiem, teraz niebo błękitne i słońce wyszło,
          obiad dzisiaj delikatnie mówiąc olałam.... zamierzam przejść na dietkę sałatkową, mąż też bo coś mu brzucha przybyło,

          treejak twój Montignac?
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            dziękiposzukam

            AMELKA 08.02.2007

            Skomentuj


              O matko, tak czytam i czytam Was kobitki i nie nadazam. Ale w sumie caly czass tematy sie zmieniaja, wiec dolaczam do was jesli mozna
              U na piekna pogoda. rano bylismy na spacerku i przy okazji poszlam z malym zwazyc go. Niby juz jest lepiej, ale nadal sie martwie. Pielegniarka mowi, ze jest ok., a ja to chyba za bardzo sie przejmuje ta waga. Maly ma teraz 7 mies i tydz. i wazy 7 kilo. Ale zdrowy jest. wesoly, zaczyna raczkowac i taki silny, ze sama nie wiem skad on na to wszystko sily bierze.

              Tree widze, ze nicka zmienilas

              maly spi teraz, ale pewnie za momento sie obudzi i bedziemy z obiadem walczyc, ehhh, jak ja zazdroszcze wszystkim mamusio, ktorych pociechy jedza bez zarzutow. U nas zabki ida, jeden po drugim, wiec moze to przez to
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                Froch podziwiam Twoj talent kulinarny, ja nie mialabym na to czasu, a szkoda, bo bardzo bym chciala sie nauczyc piec. Domowe wypieki zawsze najlepsiejsze
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  rataj82 pocieszę Cię, mój ma 2 lata waży 10,25kg
                  od zawsze był drobny, szybki, sprawny i właśnie baaardzo silny!
                  przestała mnie jego waga martwić, chociaż doskonale rozumiem Twoje obawy,
                  aha, i zdrowy bardzo rzadko łapie przeziębienia, może 2 razy miał kaszel, który trwał tydzień najdłużej...
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Izabell no to mnie pocieszylas, ja juz tak powolutku sie oswajam, ze maly bedzie drobnym dzieckiem, zwlaszcze, ze my z jego tata tez tacy bylismy, wiec to chyba geny, ale ile ja musze sie natrudzic z tymi posilkami. Tez nie choruje, raz tylko mial ta trzydniowke i jak narzazie odpukac zdro jak ryba, a pelno go wszedzie.
                    Czy wasze dzieci tez tak krzycza. Bo Franek zaczal od paru dzi krzyczec i sie smieje do tego. Oszalec mozna. najglosniej to jak schodzimy po schodach. Niedlugo sasiedzi zaczna sie buntowac.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      miłe panie ale tu Crazy, normalnie nie nadrabiam bo duzo znów napisałyście.
                      mąż mnie na spacer wyciągnął bo słońce było za onknem.
                      ubralismy sie wyszliśmy, przszliśmy 200 metrów i nas taki grad i wiatr złapał że biegiem do domy wracaliśmy! dobrze że bez wózka tylko małego na rękach mąż miał.
                      a teraz jak się rozebralismy to słońce wyszło...

                      musze looknąć na metrowiec...
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Izabela oczywiscie, widzisz jaka ja nieuwazna, co chwile cos przekrecam
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          rataj zerknelam w ksiazeczke zdrowia mojego i moj jak mial 7 m-cy wazyl 8 i pol kilo ale on jest duzy od dnia narodzin(4.200!) .kazde dziecko ma inna budowe mysle ze nie masz sie czym martwic

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                            rataj82 pocieszę Cię, mój ma 2 lata waży 10,25kg
                            od zawsze był drobny, szybki, sprawny i właśnie baaardzo silny!
                            przestała mnie jego waga martwić, chociaż doskonale rozumiem Twoje obawy,
                            aha, i zdrowy bardzo rzadko łapie przeziębienia, może 2 razy miał kaszel, który trwał tydzień najdłużej...
                            A mój też jest szczuplutki,ma 2,5 roku a waży 11 kg
                            Alanek 14.09.2006

                            Skomentuj


                              Metrowiec jakdlam, kiedys i jest rewelacyjny, palce lizac, ach gdybym tylko byla jakims talentem kulinarnym. A moze ktos zechcial by mi paczke nadac
                              Zartuje oczywiscie, u nas to ciasta okropne. Anglicy nie wiedza co dobre.
                              FRANEK 16.08.2008

                              Skomentuj


                                rataj twój Franek rozmawia z echem
                                ale to radocha!!!!
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X