Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie dzisiaj cztery pory roku.Rano pięknie świeciło słoneczko,za chwile zaczoł padac deszcz,po paru minutach znowu zaświeciło słońce,nie minęła godzina jak zaczoł padac śnieg.W pogodzie mówili,że od 3 kwietnia mają byc temperatury ponad 20 stopni-trudno w to uwierzyc.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      czesc Marti
      no ja slyszalam ze w tym roku zapowiada sie gorace lato w calej europie. mam nadziej ze bedzie kilka chlodniejszych dni bo grzebiemy sie z remontem a w upal nikomu sie nie chce pracowac.tu gdzie mieszkamy latem jest bardzo goraco.ja juz chce isc mieszkac na swoje...

      Skomentuj


        dziewczyny- mam nadzieje, ze te przewidywnia 20 stopni się sprawdzą

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          wrzuciłam przepis na metrowca

          Skomentuj


            froch już dawno go skopiowałam


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              majek zobaczymy czy mi urosną dwa ciasta
              bo częśto,gęsto rośnie jeden a drugi niski

              Skomentuj


                froch przepisalam przepis na to ciasto. Tylko kurd enie moge sie zebrac zeby isc do sklepu ;/ Ile porcji mniej wiecej wychodzi z tego przepisu?

                Marti literowki to moja specjalnosc zauwazylam =/
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  czesc froch
                  ja w tym tygodniu 3 bita chce upiec,jeszcze nigdy go nie robilam ale nazwa sprawia ze mi jezyk wypada z geby bo to byl w polsce moj ulubiony batonik

                  Skomentuj


                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    tree no wlasmnie sie wewnetrznie przekonuje, ze nawet jakbym polowe zjadla to mi nie zaszkodzi. To przez tego lekarza tak ta diete sobioe ubzduralam, wczesniej te zmowilam,. ze bed esie odchudzac jak juz urodze.
                    witam crazy mamus,
                    nie nadążam czytać, ale zatrzymałam się przy wątku, tym który cytuję wyżej i pozwalam sobie dorzucić komentarz:
                    diabelecke moja znajoma kiedyś mi powiedziała, że z kolei jej babcia miała taką teorię: w ciąży nie wolno sobie niczego odmawiać do jedzenia! bo się dziecko brzydkie urodzi

                    fajna ta teoria, chociaż pewnie nieprawdziwa, ale czego nie robi się dla urody dziecka!
                    ale jeśli jesteś w ciąży to jedz ile masz chęć, jak urodzisz dziecko ściągnie z ciebie nadmiar kilogramów!

                    zaraz będę czytać dalej może będę na bieżąco
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      Ja 3 Bita robię na sobotę,zapraszam teściów więc trza coś upichcić.
                      Tylko zrobię go na biszkopcie
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        frochtak na marginesie- pytalam wczoraj mojego,jesli chcesz mozemy sie dowiedziec czy bedziesz tu cos na mala dostawac.nie wiem jak u was z jezykiem

                        Skomentuj


                          Izabela nie ma sensu nadrabiać bądź tylko na bieżąco tutaj to się
                          tematy zmieniają jak w kalejdoskopie

                          froch tylko w cukiernika się bawi, jakąś wene ma ostatnio.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            ja czasami jak czytam wasze przepisy to w kompleksy wpadam,skad wy to wszystko bierzecie?

                            Skomentuj


                              dotka po co wpadac w kompleksy, lepiej sobie przepisac
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                no dobra to jestem, ominęłam jakies 20 stron
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X