Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Adaś jak zwykle humor super tylko włazi gdzie nie trzeba
    teraz dopadł zaś węgiel z kominka....co on w nim widzi? odwiecznie go żjada jak tylko znajdzie lukę żeby się przepchać przez nasze zabezpieczenia
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc dziewczyny!
      Nie mam zamiary nadrabiac tego co naskrobalyscie
      Wczoraj sie z masma poklocilam praktycznie o nic. Po prostu zaczekla sie nad soba uzalac jaka to ona ze mna nieszczesliwa, ze wykanczam ja psychiocznie, z ejuz nie wyrabioa. No to ja jej powiedzialam, ze nie tylko ona ma w tym domu psytchike naderwana tylko nikt po z ania nie trabio o tym w kolko jak katarynka, ze slyszalam to tyole razy, ze zrobilo sie nudne, a jak naprawde chce sie wyprowadzac to tam sa drzwi. Pozniej zaczela mi wygadadywca slowa ktorych nigdy nie powiedzialam. Ale najbardziej nienawidze tekstu "przykro mi, najwidocznie nie sprawdzilam sie jako matka, chcialam dobrze nie wyslzo mi" no i ujak tak wczoraj powiedziala to ja jej an to, ze adolf htler tez chcioal dobrze. Tak sie obrazila, ze do tej pory sie nie odzywa. Ale kurde co ja juestem zeby ona zawsze wszystko na mnie wyrzucala i mnie wina za wszystko obarczala.Jak sie jej spytalam czy mnie kocha to sie chylila od odpowiedzi jakm mogla wteyd powiedzialam z ema mi odpowiedziec tak albo nie, a nie ze dzieci sie zawsze kocha. Do mnei to nie przemawia. Bez sensu mam dzien przez to wszystko =/
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        Tak, chyba ma dziś PMS'a.
        majajula to zazdrościć Ci tylko, choć moja niunia tez ma czasami dni, że to po prostu złote dziecko. Sama się czymś potrafi zająć, bawi się, jakby dziecka w domu nie było. Ale to zdecydowanie rzadziej


        Skomentuj


          Asiaows:
          gdzie to słońce jest? u nas tylko wiatr, deszcz i chłód;/

          AMELKA 08.02.2007

          Skomentuj


            U mnie slonce jest i to nawet piekne, ale do pary z deszczem i mrozem =/
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              diabelecke powiem ci tylko tyle że ciężko się mieszka z własnymi rodzicami
              ja mieszkałam chwilkę z nimi,potem wyprowadziłam się na swoje ale bardzo blisko nich i już było lepiej,ale teraz jak mieszkam tak daleko od nich to jest poprostu super.I powiedzą że kochają i porozmawiają jak z dorosłym człowiekiem a nie smarkiem.
              Dawid 06.03.1995
              Julia 18.05.2004
              Adaś 30.06.2008



              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

              Skomentuj


                Diabełku, przykro mi. Czasem po prostu ludzie miewają gorsze dni i mówią sobie rzeczy których póżniej żałują. Minie wam. Po innych Twoich postach wnioskuję ze jesteś z mamą bardzo związana, więc na pewno szybko się pogodzicie.


                Skomentuj

                •    
                     

                  diabelku młoda jeszcze jesteś i nie pokorna dusza z Ciebie To jest
                  Twoja mama, jedyna - więc najlepsza. Pamiętaj o tym. Ty za niedługo też
                  zostaniesz mamą
                  Wiem, że Twoja mama może i powiedziała parę słów za dużo, ale jest tylko
                  człowiekiem.
                  Ja przez rok czasu nie miałam kontaktu ze swoimi rodzicami, poróżniło nas
                  wiele spraw.Od niedawna widuję się z mamą z czego się cieszę bo w końcu
                  to moja mama i jakby nie było tęskniłam za nią. Teraz wolę się ugryźć w język
                  niż powiedzieć coś nie miłego.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
                    Asiaows:
                    gdzie to słońce jest? u nas tylko wiatr, deszcz i chłód;/
                    w slicznym małym miasteczku Chorley,gdzie nigdy nie ma typowo angielskiej pogody,deszcze nas omijaja,a w zimie bywa śnieg
                    Dawid 06.03.1995
                    Julia 18.05.2004
                    Adaś 30.06.2008



                    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                    Skomentuj


                      Ariel moja mama ytak naprawde jest wspaniala kobieta, zawsze mi pomagala gdy tylko potrzebowalam pomocy, nawet teraz z ta ciaza ile matek by wygnalo corke z domu? Sa takie przeciez. A moja nie dosc ze mnie nie wygonila to staje na glowie by mi pomoc. Tyle, z epozniej mi to wszystko wypomina, mnie obarcza wina gdy cos jest zle. Nie potrafie uwierzyc w to, z eona robi co9kolwiek dla mnie dlatego ze mnie kocha, ale nie umie tez znalezc innego powodu dla ktorego mialaby mi tak pomagac. Nie moge sie doczekac gdy bede miala dziecko i odpowiem sobie na nurtujace mnie od dlugiego czasu pytanie "jak sie kocha dziecko"
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no nic ja uciekam bo nic jeszcze nie zrobiłam na obiad a o 14 chcę skoczyć na fitness
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          ja tyle co wytarlam kurze i prnaie rozwiesilam i tez nic poza tym.
                          Miłosz krzyczy w niebogłosy niczym go zając nie mozna tylko rączki (druga górna 1 mu idzie)

                          Skomentuj


                            ewelinkaaa7 my nie mieliśmy większych problemów z ząbkami dopóki 4 się nie pojawiła ta dopiero franca się długo przebija
                            Życzę wytrwałości dla Miłoszka i oby jak najmniej cierpiał
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              i ja mam niby dziecko do zlobka oddac jak tu takie problemy z zabkowaniem =(
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                czesc babeczki
                                pogoda dzis do bani u nas ale mi humorek dopisuje
                                ewelinkaaa7 wspolczucia,u nas maly krzyczy przez kilka dni i marudzi a zaraz potem jest zabek,moze u was tez pojdzie szybko?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X