Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja tez wstaje prze 7, az sie boje pomyslec co bedzie po zmianie czasu. w dzien nie spi, a kladzie sie przed 22;(

    AMELKA 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Pinklady Twój chodzi do 4 klasy?


      Skomentuj


        Ania, jak ci sie udaj kłaść ją w dzień? I to jeszcze tyle śpi. moja przebiega cały dzień, czasami polozy sie i mowi ze jest zmeczona. ja uciesona a ona po 5 minutach;,, juz sie odzmęcyłam'' teraz mam 15 minut spokoju bo leci Noddy- nic jej od TV nie oderwie.

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          Ja mam do was pytanko, bo macie ciut starsze dzieci: kiedy zaczeły
          interesować się bajkami w TV? Bo moja to nawet 5 sekund nie looknie jak
          baja leci. Książki z bajkami i owszem, ale w TV już nie. Jedyne co ją cikawi
          to początek Brzyduli


          Skomentuj


            Nusiaczku moja wogóle nie ogląda tv,ale nadrabia za to przy kompie.teledysk lady gaga zna juz na pamięć:/

            mysle ze za mała jest jeszcze na bajki.moja skupi uwage może na 5 min.

            Skomentuj


              Ja ją kołyszę w łóżeczku na biegunach bo by nie usnela a wieczorem zasypia sama ok22. Nusiak Twoja ma dopiero roczek a moja 2 lata i nieinteresuje się bajkami mówi baja pokazując na telewizor ale nie ogląda.


              Skomentuj


                Niusiak to ciesz się ż enie chce bajek oglądać bo bajki wyobraźnię dzieciom zabierają
                moja Julka najwięcej bajek oglądała miedzy3-5 rokiem życia
                teraz woli w coś pograć a bajki to w niedziele ogląda
                a malutka to czasami coś luknie ale na kilka sekund umie się tylko skupić woli teledyski


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  melka ma 2 lata i na bajce skupi sie z 15 minut. Fakt ogląda praktycznie tylko Noddy i czasami misia w niebieskim domku. Na inne nawet spojrzec nie che.

                  Ania: my nie mamy kołyski, ale wieczorem tez po książeczce zasypia sama.

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    W sumie macie racje laseczki, ze nie oglada juz jak ma roczek namietnie TV

                    Dzis mamy dzien na jeżdżenie pociągiem z Kubusiem Puchatkiem. Julka przekłada
                    klocki z jednego wagonu do drugiego, ja jeżdżę a ona ucieka
                    Last edited by Nusiak; 24-03-2009, 11:35.


                    Skomentuj


                      Cześć. Wczoraj do póżna na forum siedziałam, dziś tyle co od rana się w domu obrobiłam i zaglądam tutaj i szok po prostu, tyle stron przybyło, że nawet się nie zabieram za zaległości...
                      Moja Viki jest dzisiaj nieznośna, chyba lewą noga wstała. Chodzi i po złości mi robi, .ja sprzątam, ona demoluje od nowa. Szafki mi otwiera i ucieka. Do namoczonego prania nawrzucała mi wszystko co było w zasięgu ręki, a tylko przez chwilę zapomniałam zamknąć łazienkę.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Arielku to masz dziś w domu złośnicę A no, nie zawsze może być
                        aniołkiem. Ja to mówię, że Jula ma wtedy okres


                        Skomentuj


                          wiecie co?tak z innej beczki, smiać mi się chce z nas,bo stado (krów)sie wyniosło,stado wróciło na pastwisko... hehehe
                          Jak w jakiejś sekcie

                          Skomentuj


                            Nusiak dobre z tym okresem
                            a moja to aniołek dzisiaj od 20 min bawi się konikami Julki


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              A moj wstal i marudzi strasznie.Na dwor bym z nim wyszla ale leje deszcz i wieje.

                              Skomentuj


                                hej dziewczyny
                                u mnie super dzionek dzisiaj,słoneczko,lekki wiaterek także my już po porannym spacerku
                                byłam na targu kupić nici do maszyny bo mi zbrako a musze Julii skrocić firankę.
                                Jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie bo ostatni raz na maszynie robiłam jakieś 20lat temu w szkole na zpt
                                Dawid 06.03.1995
                                Julia 18.05.2004
                                Adaś 30.06.2008



                                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X