Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ale tutaj wszystko jest inaczej niz w pl,nawet pory obiadow trzeba sie przyzwyczaic.Dasz rade.Pytalam mojego,umeblowane wynajac mozna na krotko,jest drogie i zawsze ryzyko ze sie cos zepsuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dotka z tego co mi mąż mówil to jest jakieś miasteczko:/ sama wiesz,że sklepy i centra handlowe są na obrzeżach miast..
      w tyg ma oglądać jeszcze jakieś M to napisze Ci co i jak.otrzywiście nie umeblowane. wiesz jak jest z przedszkolami Madame??

      Skomentuj


        #18
        Froch gdzie bedziecie ubezpieczeni tu czy w pl?jak bedziesz miala pytania jakies administracyjne to wal smialo bo moj jest tutaj u siebie i moze bedzie mogl pomoc.Twoj maz zna dobrze jezyk?

        Skomentuj


          #19
          Sa przedszkola,zlobki i cos jakby "przechowalnie" gdzie dzieci zastawiasz np.na 2 godz dziennie.Problem ze na miejsce w zlobku sie czeka.francuzi raczej biora nianie,mu nie chcemy bo tu niania bierze dziecko do siebie i ma oprocz tego jeszcze innych podopiecznych.

          Skomentuj


            #20
            w Pl jesteśmy ubezpieczeni,moj M ma swoją firmę założona w pl,tylko robi w żabolandii, a ja jestem na wychowawczym.nie wiesz czy w zwiazku z tym cos mogę otrzymac jak tam bede mieszkac??albo co musze zrobić zeby dostać jakiś zasilek??nie jestem w temacie i nie wiem..
            dotka masz teraz przesrane.....bo Cie bedę pytać i pytać

            Skomentuj


              #21
              ale wy nawijacie!!! wam by sie czat przydal a nie forum P

              ja za wami nie nadążam... ale i tak spadam bo mlody sie obudzil...

              Skomentuj


                #22
                Froch a to już pewne, że z Polski się wynosisz ?
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  spoko pytaj,jak bede wiedziala to powiem.musze zapytac mojego teraz go nie ma.chyba jest tak ze jesli tu bedziecie podatki placic to dostaniesz zasilek na dziecko ale nie jestem pewna.moja kolezanka (polka) dostaje ale sa tu ubezpieczeni i zrejstrowani w urzedach.jest taka organizacja gdzie trzeba sie zarejstrowac Allocations familiale (cos jak opieka spoleczna dla rodzin)i oni wyplacaja kase na dziecko.ja dostaje wszystkie swiadczenia ale mam malego francuza.

                  Skomentuj


                    #24
                    froch wszystkiego sie mozna dowiedziec,przycisne mojego jesli chcesz.spadam bo mi maly zaraz zasnie bez obiadu,zajrze tu pozniej laseczki pa

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Froch a to już pewne, że z Polski się wynosisz ?
                      a co masz w planach wpaść na obważanka??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        no ja cały czas miałam taki zamiar stąd się boję czy jeszcze zdążę
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #27
                          Tree z solą,z sezamem czy z makiem??do wyboru do koloru:P

                          Opuszczę naszą Polskę,w której jest życie tak bardzo drogie,że ręce opadają..
                          (mam taka nadzieje)tylko zeby na M był internet,bo jak nie to kaplica

                          Skomentuj


                            #28
                            Froch tam będzie internet na 100% nie ma co sie martwić Noo tak wiemy wiemy Ty już bez nas żyć nie potrafisz

                            A co do obwarzanka to lubię z makiem i sezamem więc takiego po proszę
                            Jak tam Twoje kulki
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Kulki w lodówce,robi sie je 5min,więc żadna filozofia


                              ale jutro będę robić 3 bita na biszkoptach(tego co ostatnio) i ciasto "metrowiec" dla mojej mamy na imieniny:P
                              więc jutro będe bardzooo zajęta

                              Skomentuj


                                #30
                                A cóż to jest metrowiec ??
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X