Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oj to nie ciekawie maja z ta praca,zreszta moj maz tez w chwili obecnej nie pracuje, ale pracował w Szwecji (w Polskiej firmie)i niestety kryzys dał we znaki i chcieli mu dac urlop bezplatny wiec poszedł na zwolnienie lekarskie ktore moze ciągnąc do pół roku a kasa i tak jest.

    Skomentuj

    •    
         

      jeju ale skrobiecie!

      a ja usypiałam po 8 małego, sama zasnęłam, i teraz wstałam.
      zasiadam do forum a tu tyle do czytania że jak już doczytałam to nie wiem co każdej z osobna miałam napisac...ach.............
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Laski od rana tarzam się ze śmiechu z mojej małej. Chodzi do tyłu, ciągnie
        stópkami po podłodze. Ja się śmieje, że robi Moonwalkera, tak jak Jackson


        Skomentuj


          pinki poprostu napisz jaki masz dzis humor

          Skomentuj


            ewelinkaaa7 no niestety trzeba kombinować. Takie teraz czasy

            Nusiak no popatrz mój też od kilku dni do tyłu chodzi... i to nie da się mu
            przetłymaczyć, że jak tak będzie robił to za chwile gdzies przydzwoni
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Dobra lece sprzątać, już mnie tyłek od siedzenia boli
              Do napisania
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                A moj zwiedza kąty domowe pełzajac, odkrył ze drzwi sie otwieraja i zamykaja i otwieraja...tylko czekaz az sobie rączke przytrzasnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  cholera sama nie wiem froch jaki mam humor bo normalnie zkręt jeszcze jestem.
                  ale ostatnio przez nocne siedzenie na forum śpie w dzień.

                  zaraz się biorę za sprzątanie.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Ania
                    na to wychodzi moja równo 10 dni starsza Twoja też taki rozrabiaka?
                    A jak ma twoja na imie bo ja na forum nowa jestem

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      moja dziś obudziła sie o 6:30 i juz rządzi od tej godziny.a ja jeszcze leżałam godzinę.może przestawia sie na letni czas??bo w ostatnia sobote marca zmieniamy czas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Froch kurcze moja wczoraj 6.30, dziś 6.00. Kurcze gorzej jak jutro 5.30


                        Skomentuj


                          Dziewczyny Julek też wstaje ostatnio 6.30 7.00 cóż z tymi dziećmi
                          się dzieje Ale mój już uciął sobie 40 min drzemkę
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            mój o 7 wstaje bo jak starszy wstaje do szkoły to tak się tłucze że Szymka zawsze obudzi...
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Moja wstaje o 7 jak syn szykuje się do szkoly. Spi jeszcze w poludnie 2, 3 godziny


                              Skomentuj


                                Ja zauwazylam ze jak moj spi w dzien za dlugo bo czasem potrafi sobie zrobic 2 drzemki po 2-2,5h to w nocy mam meksyk z nim.Dlatego skaracm mu drzemki w ciagu dnia do 1-1,5h.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X