Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ma 2 latka i miesiąc.Ale łobuziak z niej za dwoch

    AMELKA 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Już luknęłam na suwaczek


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
        Majek
        A i jeszcze jaki temat wpisujesz w tym formularzu kontaktowym?
        ja wpisuję inny


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Majuś a no własnie, ja studiowałam dziennie, ale podyplomówek to się tak nie da a szkoda. Te studia zawsze takie drogie są Kurka ... ja tak
          narzekam a co mają powiedzieć ludzie w innych krajach ?? Tam to wszystkie
          uczelnie płatne. Ehh....
          Ja liczę na to, że zakład pracy połowę sfinalizuje, skoro chce żeby się uczył
          No ale zobaczymy ...
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            U mojego męża od 2 roku dopiero dofinansowali ale 75%
            ale potem coś ściemniali i go oszukiwali
            i w ostateczności zrezygnował w styczniu z tej pracy bo zmuszali go do jakiś lewuch
            a teraz ma jakąś dziwną pracę ale szuka czegoś lepszego no i musi sam finansować sobie studia - troche ciężko ale ważne że już się tak nie męczy i nie stresuje


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Ta pogoda mnie dobije,masakra.Głowa mnie boli z przerwami od 2 dni.
              Dziecko spi wiec moge sobie pobuszowac na forum i na allegro.

              Skomentuj


                a moja księzniczka włąśnie się obudziła i łepek z łóżeczka wystawiła
                więc uciekam


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Biszkopciki mi sie już jaraja w piekarniku
                  młoda chodzi z pilotem po pokoju,a ja nadążyć za Wami nie mogę,tak szybko piszecie,wkońcu wątek o pierdołach

                  Skomentuj


                    ja to bym z checia zrobila jakies studia zeby w szkole uczyc, mam juz swoje typy i musze sie u siebie w dziekanacie wywiedziec co musze dokladnie jeszcze zrobic. ale z kasa u nas tez ciezko.
                    ale moze moje weekendowe zjazdy zmusza meza zeby robil sobie wolne w co drugi weekend bo tak to mi sie zacharuje...

                    Skomentuj


                      Froch i jak na Karaibach było?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Majek noo pewnie... lepiej skromniej a spokojniej (jak to zawsze mówię)
                        Dacie radę .. krok za kroczkiem i wszystko będzie dobrze, studia skończy,
                        pracę znajdzie taką jaka bedzie go satysfakcjonować. Będzie dobrze

                        A wiecie .. wczoraj się dowiedziałam, że znajomy stracił pracę. Tez ma zonę
                        dziecko pótoraroczne. Zwolnili go na własne życzenie-bo opóścił miejsce
                        pracy, wybuchł pożar i musieli ewakuować 11 osób. Dyrektor kopalni aż się
                        zagotował, nawet związki zawodowe nic nie wskórali. Ciekawe gdzie on
                        teraz robotę znajdzie... a jeszcze na dodatek maja mieszkanie 4 pokojowe
                        (wyobraźcie sobie czynsz jaki płacą za prawie 90 m2) Ehh...
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          My też na razie spadamy na kawkępozazdrościć dzieci śpiących w dzien

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Pieczulka rozumiem, że nie masz kursu pedagogicznego zaliczonego ??
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Nusiaczku Karaiby będą next time
                              teraz bylam na Dominikanie

                              Skomentuj


                                Pietrzakowa to my mamy dzieci prawie równe wiekiem bo moja 18 lutego skończyła 2 lata.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X