Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tree ja pa,mietam jak bylam na kontroli w poradni chorob rozrostowych, i tam wiesz wszyscy wszystkich znaja. Taka pogod ajak tearz byla wiec ja se w szpileczkach siedzialam, spodnaich 3/4, bluzka na krotki rekaw w rece zakiet bo mi za goraco bylo i nagle weszla matka ze swoja corka, a ta jej corka miala: zimowa czapke, zimowa kurtke, 2 pary welnianych rekawiczek, pod kurtka, swetr, pod swetrem bluze, pod bluza cienka bluzke, na nogach zimowe buty i spodnie polarowe. Az lekarka tej matce uwage zwrocila, ze tak corke ubrala.

    Te dziewczyny z od tego fryzjera to jakie stepe kurde =/
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Diabełku łoszzz kurde .... no właśnie czasami to grozą wieje !!! Ja nie wiem, babska same siebie na krótki rękaw ubiorą a te biedne dzieci jak na Sybir poubierane !!!
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        A poźniej narzekają że dzieci non stop chore
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Dziewczyny idziecie jutro z dziecmi poświecic do kosciola palmy?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            wiecie co Laseczki ja spylam!!bo jestem dziś zmęczona,chyba sie za bardzo dotleniłam i jestem śpiąca.dobranoc

            Skomentuj


              Pa Froch


              Skomentuj


                Ja uwazam, ze jak mi jest goraco to do cholery dziecku tez.

                U mnie w kosciele na neidziele palmowa zawsze 2 razy wiecej ludu jest, bo czekolade i lizaki rozdaja na mszy dla dzieci bo konkurs na palemki robia wiec ja nigdzie nie ide. A na wczesniejszych czy pozniejszych mszcah to sie znowu mochery pchaja.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Noo ja idę tylko najpierw muszę palmę kupić. Chciałam dzisiaj, ale już nigdzie
                  nie mogłam kupić żywej więc jutro musze kupic sztuczną niestety

                  froch miłej nocki
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    Ja uwazam, ze jak mi jest goraco to do cholery dziecku tez.

                    U mnie w kosciele na neidziele palmowa zawsze 2 razy wiecej ludu jest, bo czekolade i lizaki rozdaja na mszy dla dzieci bo konkurs na palemki robia wiec ja nigdzie nie ide. A na wczesniejszych czy pozniejszych mszcah to sie znowu mochery pchaja.
                    hehe te mohery mnie rozwaliły
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      tree no co ty, nie kupisz nigdzie zywej?
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja ostatnim razem jak byłam w kościele to sama.Amelka była w zeszłym roku i spała.Nie wiem czy brać wózek czy nie?Osobiście wolę nie brać bo kościół to dom boży i dziecko powinno w nim chodzić.Ale nasz ksiądz jest taki se.Co myślicie?
                        Kosciół mam minutę od bloku
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          diabełku noo dzisiaj już nigdzie nie mogłam kupic obleciałam całe osiedle. Też byłam w szoku... ale coś Ci powiem... tutaj np nie kupi się o godzinie 10 rano np skrzydełek z kurczaka. Katowice !!!! Ja wczesniej mieszkałam gdzie indziej i zawsze można było takie rzeczy dostać a tutaj... na początku to w szoku normalnie byłam
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Iza no coś Ty, pewnie,że brać wózek. Ja też uważam, że kościół to dom Boży ale na pewno Pan Bóg się nie obrazi jak małe dziecko w wózeczku będzie siedziało Jutro będzie bardzo dużo ludzi, będziesz za nią biegać po kościele ?
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Iza no coś Ty, pewnie,że brać wózek. Ja też uważam, że kościół to dom Boży ale na pewno Pan Bóg się nie obrazi jak małe dziecko w wózeczku będzie siedziało Jutro będzie bardzo dużo ludzi, będziesz za nią biegać po kościele ?
                              Racja , ale wierz mi ona w spoczynku nie usiedzi tyle czasu i tu jest problem.Jak wózek staję zaraz się krzywi
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                zaczynam lubic moje miasto bo tu kupie wszystko i nawet jutro bym zywa palemke kupila jakbym sie postarala
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X