Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Froch cóż za spojrzenie Milenki

    Dziewczyny w taką pogodę jaką ubierać czapkę maluchom?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Ale że niby czemu? Mógł by trwać trochę dłużej ten masażyk


      Skomentuj


        Tree ostatnio moim ulubionym zajeciem jest wlasnie ogladanie brzuszka gdy "zyje wlasnym zyciem" a przy okazji to mile uczucie w brzuchu
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          Iza Amelka jak zwykle boska A co do naszych maluchów to masz
          rację. Ciąża mijała mi powoli,ale teraz jak jest Julek to nie wiem kiedy ten czas
          uciekła. Kurcze ja mam już 26 lat !!!

          Nusiak oooo widzę, że masz to samo co ja.... u fryzjera przy myciu głowy też mi się zachciewa spać. Uwielbiam to
          A co robiłaś z włoskami ??
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            IZUS ja ubieram tylko kapelusz, albo chusteczkę tak jak Froch. Nie czapkę.

            Froch ta rączka stabilna jest. Dobrze je trzyma


            Skomentuj


              iza ja nie ubieram nic!!!na zdjęciu ma taką niby chuste na glowie,ale wiesz nasze córy maja włosiska,jak nie wieje to bez czapy

              Skomentuj


                Pocieniowałam trochę i kolor nareszcie zrobiłam.
                No i ciut skróciłam. Teraz nie mogę zrobić kitki
                Ale tak chciałam, żeby już ich cały czas nie związywać.

                A w ogóle salon jest fajny, tzn mój fryzjer jest spoko, ale laski czasami
                przychodzą takie że szok. I mój fryzjer myje mi głowę, a jedna do drugiej:
                "Wiesz, cesarka to jest super sprawa, bo dziecko takie ładne wychodzi
                Taka główka jest kształtna, a nie spłaszczona. No i dziecko się nie męczy"
                Myślałam, że umrę tam ze śmiechu jeszcze nigdy nie słyszałam o takich
                atutach cesarki


                Skomentuj

                •    
                     

                  tree to ty faktycznie stara baba jestes <joke>
                  Jak tak patrze ile mi tej ciazy zostalko to mysl mnie nachodzi "o rany, jeszcze tyle czasu" ale patrzac w druga strone - ile juz minelo to czas naprawde szybko leci.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Tree dziękować

                    Bo wiecie na działce nie wieje i słońce praży więc bez czapy latała.Ale np na mieście zakładać czapę czy nie?
                    Amelka dopiero teraz odkryła że ma coś na głowie i wszystko ściąga , po spinki gumki i czapę.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Iza ja ubieram kapelusik, zreszta tak jak na zdjęciach widać.

                      Wczoraj na placu był chłopczyk z mamą w Julkowym wieku ... jak ta baba ubrała to dziecko w bluzie na wierzch kurtka, czapa wełniana. Normalnie było mi żal dziecka.Mama oczywiście w przewiewnej bluzeczce.
                      Za chwile przyszła babcia tego dziecka, złapała się za głowę i mówi "aleś Ty na ubierany"!!! A mama " no przecież porozpinałam go"
                      Last edited by FamilyTree; 04-04-2009, 22:26.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        najlepsze atuty iii matka sie nie męczy

                        Skomentuj


                          Nusiak o losie , kobiety na wygodę idą

                          Tree ja w parku widzę 2 latki po ubierane w kurtkę , szalik i rękawiczki to dopiero szok a mamy na krótkim rękawku
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Iza ja ubieram kapelusik, zreszta tak jak na zdjęciach widać.
                            Czyli uszy nie muszą być zakryte?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              mi tez czasem zal tych dzieci jak tak ubrane jakby to listopad był:/
                              jak wczoraj posżłam z Milenka bez czapki na spacer to patrzyłam czy ine dzieci mają czapki...noi miały
                              ale wg mnie było ciepło na czapę...no ale każdy po swojemu chowa

                              Skomentuj


                                Nusiak ooo matko, faktycznie argumenty !!! Ehhh....

                                Iza nie zakrywam uszu
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X