Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    http://www.bobasy.pl/izabell21041987/18809/film.html
    a proszę tu są dwa filmy.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Froch garnki super i jesli Ci się podobają to bierz. Tefal porządna firma.
      500 zł to nawet nie tak dużo, podejrzewam, że mają "podwójne" dno co spowoduje, że szybciej zagotujesz to co potrzebne, wolniej będzie się
      chłodziło. Dla mnie super.
      Uważam że nie warto kupować tanich garów, bo wykonane są ze stali, że
      zaraz się odbarwiają (co mnie osobiście doprowadzało do białej gorączki)
      Poza tym widzę, że mają miarkę..... bomba

      Izabela buciki super. Ja też wracajac ze spaceru jestem wykończona, nadmiar tlenu
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        wymacałam te gary w tesco i mi się spodobały
        miarka superowa,moja mama za zwykły garnek tylko duży(na indukcję)dała 80zł więc też mi sie wydaje ze 420 to nie tak drogo...a dobre gary są na długoo.

        ja już powoli żyję myslami o nowym mieszkanku we fr.
        trza se kupić wsio bo mieszaknie jest "łyse" więc sobie lookam to tu to tam

        Skomentuj


          diabelku pogadamy za rok jak Fabian bedzie juz rozrabial a ty zatesknisz za takim malenstwem przy cycusiu
          Iza Amelcia przeslodko drepce po dzialce .
          froch te garnki wygladaja tak profesjonalnie jak restauracji,fajne sa
          zosatwiam was bo moj men wlasnie wrocil,moze zajrze u pozniej ,pa
          Last edited by dotka238; 04-04-2009, 21:00.

          Skomentuj


            dotka nie watpie. Dla mnie to moze na zawsze zostac noworodkiem, ale niech sie urodzi, bo wiecznej ciazy sobie nie wyobrazam
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              djabciesz się ze ciąża nie trwa tyle co u słoni haha

              Skomentuj


                froch dzisiaj o tym z mama rozmazwialam, to dopiero porazka 2 lata w ciazy chodzic
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  noo o kurcze,ale czekania.....pomyślcie,że słonik noworodek waży tylko 100kg i ma ok.metra wysokości--- maleństwo

                  Skomentuj


                    I jak filmiki

                    To się mówi długo dwa lata.Ale zobaczcie nasze dzieci mają już rok więc drugi by poleciał równie szybko.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Froch ja macałam te garnki. Fajne są. Ja mam z Tefala, ale Ingenio.
                      Ogólnie firma godna polecenia.

                      A ja dziś miałam dzień fryzjerów Najpierw pies, potem ja. Ale oczywiście
                      inni fryzjerzy nas strzygli
                      Mój mi tak wymasował głowę przy myciu i nakładaniu farby, że myślałam,
                      że tam usnę sobie. BOOOOOSKO


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A mnie tam się za ciążą tęskni, cudowne to było, pierwsze wyczuwalne
                        ruchy. Godzinami patrzyłam na brzuch jak się uwypuklał to z jednej to z
                        drugiej strony
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Iza widze,że twoja Amela chodzi podobnie jak moja Milena,po nierównej trawie to się przeraca.a to moja fota tuz przed wyjściem na spacerek
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Nusiak Tobie to za dobrze chyba.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              Sweet


                              Skomentuj


                                nusia i jakie te twoje gary??ta rączka to nie odpadnie??bo wydaja mi sie mało stabilne:/

                                tree a jak ja tęsknie za ciążą?prócz żygania do 6-tego m-ąca to najpiekniejszy okres w życiu ...chciałabym być w drugiej ciąży...

                                nusiak jakaś nowa fryzurka----walnij foto

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X