Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    izabela22 jak najbardziej prawdziwe, cierpienia jakiego doznalam by to miec nie zapomne do kionca zycia =P

    No teraz sie lekarzowi nagle zaczelam podobac i gadal zebym sie waga nie przejmowala, tez sie nie przejmuje, ale nadal trzymam ta diete. Ja jestem ze swojego wygladu zadowolona, wlasnie tak sobie siebie w ciazy wyobrazalam =)
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc dziewczyny ja tylko na moment,poklocilam sie z moim najadlam sie czkolady popilam piwkiem i zaraz ide spac.Tak mnie wkurzyl ze sobie musialam cos przyjemnego zapodac i przymknelam oko na diete.
      Diabelku ty laska jestes ale cos ci powiem.mi na ostatnim usg tez lekarz powiedzial zebym sie ograniczyla z zarciem bo maly wazyl ok.2 kilo.To bylo w walentynki,urodzilam w kwietniu syna 4200 kg!!moze on nie myslam o twojej figurze ale o tym ze pod koniec dzidzia bardzo intensywnie rosnie i trudno ci moze byc urodzic takie duze dziecko...ze mna tak bylo nie posluchalam a pozniej brzuch mialam ogromniasty i ciezki porod.Oczywiscie u ciebie nie musi tak byc ale moze warto uwazac?

      Skomentuj


        Ja niewiem ile Amelka ważyła w poszczególnych miesiącach znam tylko wagę po porodzie
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          dotka nie wiem, ale powiedzial zebym przeszla na dioete, bo do 90kg dojde. On sie chyba o moja figure bardziej troszczyl, tak czy siak posluchalam i slodyczy nie jem. To ile w ciazy sie przytyje nie ma wplywu na wage dziecka jak to powiedzial, dodal, przy tej wizycie 4tyg temu, ze to nie dziecko rosnie tylko ja tyje od jedzenia. Najwazniejsze, ze przy tej wizycie nie mial sie do czego przyczepic baaa nawet powiedzial, ze bede bardzo dobra mama.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            diabełku, no nie wątpię żeś się nacierpiała przy tym na lewej
            to ile przytyjesz w ciąży to fakt wpływu na wagę dziecka nie ma, ja przytyłam 18kg, zaraz po porodzie spadło 10kg, w tym 2260g mój synek - jakie maleństwo, a jaka Mama duża, i nie powiem ale nie żarłam za dwoje a tyle przybywało, też byłam w szoku,

            o figurę po porodzie się nie martw, jeśli będziesz karmić piersią, szybko nadmiar stracisz, ja już 6 miesięcy po ważyłam tyle co przed ciążą ....
            a teraz wyglądasz, jak na moje oko rewelacyjnie, w ogóle to ja lubię babeczki w ciąży...


            dotka238 piwko to i ja właśnie sączę z soczkiem
            czekolady jakoś nie lubię do piwa, ale co tam i tak można
            oby jutro było lepiej z Twoim,

            ja też spadam, bo mężusia obudziłam, bo oczywiście zasnął z Julkiem
            i zaraz siada do kompa, pracować
            Last edited by izabela22; 03-04-2009, 21:55.
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Diabełku, ale Ty naprawdę swietnie w ciąży wyglądasz, wszystkie dziewczyny Ci to mówią!!!

              Izabell, już wieczór jest więc się odbraziłam Spoko maroko. Ja nikogo do kłamstwa absolutnie nie namawiam, no co Ty, najwyżej do przemilczenia, ale co tam, powiedziałaś co swoje Ukłon z mojej strony za szczerość Masz racje, najważniejsze że dla mnie moja córcia w tych spodniach wygląda za*****iście. O!!!
              I że tak spytam, nie robiłaś ani razu usg będąc w ciąży?

              Tree, zazdroszczę Ci mieszkania koło lasu. Bardzo, bardzo, bardzo!!! Kocham las. My jutro jedziemy się tam dotlenić, ale u nas to droga przez pół miasta


              Skomentuj


                Lullaby

                A co do usg robiłam i to przy każdej wizycie ale mój ginekolog był starej daty i tylko sobie wpisywał datę itp a na moje pytania odpowiadał że wszystko O.K a płeć poznam przy porodzie.Zresztą ta moja ciąża to skomplikowana była
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja mam las po drugiej stronie ulicy
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    hej dziewczyny, ja tylko papa papa powiedzieć wpadłam.
                    Ja mam las za blokiem
                    Diabełek- super wygladasz, może w oko lekarzowi wpadłaś i dlatego o twoją figure sie martwił
                    Do jutra

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Hej dziewczynki!Witam was po tygodniowej nieobecności(padł mi sprzęt)Muszę wam powiedzieć że ja mieszkam na wsi!Pięknie jest terazZ okna widzę gniazdo bocianie!Każdego wieczoru słyszę klekot...... i od rana śpiew ptaków.....Bajka!Dwa kroki do rzeki!Jeszcze mniej do lasu!Pięknie!
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewa1801 Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczynki!Witam was po tygodniowej nieobecności(padł mi sprzęt)Muszę wam powiedzieć że ja mieszkam na wsi!Pięknie jest terazZ okna widzę gniazdo bocianie!Każdego wieczoru słyszę klekot...... i od rana śpiew ptaków.....Bajka!Dwa kroki do rzeki!Jeszcze mniej do lasu!Pięknie!
                        Aleeeeeeeee Ci zazdroszczę!!!!!
                        hej ,
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          dpietrzak moj loekarz w maju dziadkiem zostaje hahaha xD
                          Kurcze ja to ogolnie jestem zadowolona ze swojej figury w ciazy. Namowilam jednak moja siostre i jej narzyczonego zeby mi rolki na imieniny dali zebym sobie po porodzie mogla jezdzic, bo mi cos w uda poszlo :P

                          Moze i widok ladny, ale nie wyobrazam sobie mieszkac na wsi. Moge co najwyzej kogos odwiedzic i to na jeden dzien, bo pozniej zaczynam sie nudzic.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            No latem to jest ślicznie ale zimą to tylko się zastrzelić
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewa1801 Pokaż wiadomość
                              No latem to jest ślicznie ale zimą to tylko się zastrzelić
                              Ja bym chciała mieszkać na wsi , co ranek się budzić i wychodzić na ganek
                              Jak byłam mała mieszkałam na wsi
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Ciao , zmykam spać
                                Dobrej nocki
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X