Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no właśnie mi też się chce ładnego balkonu,
    maciejka fajnie pachnie wieczorami, no może się nad nią zastanowię

    plus jeszcze jakieś kwiatuszki ale takie już sadzonki gotowe,
    nie dużo, bo nie mam za bardzo miejsca,
    ale tak symbolicznie mi się chce kwiatuszków

    na jesień myślałam o lawendzie lub wrzosie, bo też fajnie wygląda...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      Hej ,
      My już po 2 spacerkach , czeka nas jeszcze jeden do wuja dentysty.
      Dziś byłam przed blokiem w piaskownicy , potem dołączyli do nas chłopaki ok 10 lat i zaczęli robić Amelki babki z piasku a ta tylko chodziła i je psuła Ale mieli ubaw .

      Lullaby mnie te spodnie się nie podobają , szczególnie ten dół.Ale ważne że Tobie się podobają.
      Syla czapeczka super , ja muszę mej pannie kupić na wiosnę.Ma jedną ale coś uszy nie do końca zakrywa.

      Zmykam się bawić z Amelką a potem w drogę.Ciao
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Czesc dziewczyny.
        No i bylam wczoraj u lekarza. Moja dieta odniosla sukces 2 kg w dol za to fabian 300g w gore i teraz wazy 1200g jak to moja mama ujela ma 100g nadwagi Oczywiscie lekarz powiedzial, ze to dohbrze, ze taki duzy. Wszystko z nami w porzadku =)
        Dzisiaj jak wracalam ze skzoly to na srodku ulicy sie przewrocilam 2 razy O_o ide sobie ide i nagle czuje, ze cos mnei do przodu ciagnie i tylko sie podparlam rekoma zeby w brzuch sie nie uderzyc =/ Chyba za duzo chodze przy moim brzuchu i mam co raz wieksze zachwiania rownowagi.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          Ło matko, Diabeł, toż Ty uważac teraz musisz na siebie bardzo kochana. Zwłaszcza że brzuch Ci może zasłonić jakiś krawężnik, czy dziurę na drodze itp. A Twoja dieta to mi się wcale nie podoba!
          Izabell1203, jak możesz mi pisac tak brzydko? Nie wiesz że mowa jest srebrem, a milczenie złotem i że czasem rezygnuje się ze szczerości, aby kogoś nie zranić Obrażę się teraz na Ciebie do samego wieczora!!!!!!!!!
          Reszcie dziewczyn dziękuję, macie dobry gust ;-)

          A my już dotlenione na maxa! Rano Viki ze mną na ryneczku była, potem zeszłyśmy z rowerkiem, potem zamieniłyśmy rowerek na wózek i mała spała 3h na dworze. A nie dawno przyszłyśmy, pojadłyśmy sobie i teraz znów jest rower w domu. Muszę go zaraz do suszarni wystawic, bo już mi uszy puchną od tych jej melodyjek...
          Piękna dziś pogoda. My obie w samych bluzach chodziłyśmy :-)


          Skomentuj


            Lulla mowa jest złotem, a milczenie jest owiec
            Ta dieta jest cudowna., ja odzywiona, dziecie moje rosnie jak na drozdzach, a mi sie figura mozliwe nie popsuje specjalnie i nie bedzie duzo do poprawiania po porodzie =)
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Oki Diablico, najważniejsze właśnie, że Ty i Fabianek jesteście w pełni formy
              Poza tym samopoczucie w ciąży też jest bardzo istotne, zatem skoro Ty jesteś zadowolona to ja też. Wiesz że my tu też czekamy niecierpliwie na Twojego maluszka. A który to w końcu tydzień?
              Powiem Ci że moja niunia w 30 tygodniu ważyła 1800g i to podobno było sporo, a urodziła się nie wielka, bo 3100 w 38 tyg ciąży, półtora tyg przed terminem


              Skomentuj


                a mój Julek w 29 tc ważył 1300g, 38 tc 3200g a urodził
                się w 42 tc z wagą 3900g. Więc różnie to bywa.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  uuhh a my własnie wróciliśmy, ja normalnie jestem padnięta. Cały dzień
                  byliśmy na podwórku. Najpierw na placu zabaw a potem z Lamką w lesie.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    ja też ledwo zyje po całym dniu na dworku, widac szok tlenowy mi nie służy.A jutro ma być jeszcze cieplej niż dziś było.

                    Diabełek ty dziewczyno uważaj na siebie i dziur nie łap.

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Diabełku jesteś niemożliwa, przewrócić się
                      musisz uważać kochana na siebie i swojego Fabianka,
                      to Ty chyba za lekka jesteś skoro Cię Fabianek przeciąża
                      to po co jeszcze ta dieta? bo nie w temacie jestem, że Ty na diecie

                      Tree macie lasek niedaleko, ale fajnie,

                      my właśnie dopiero teraz wróciliśmy, Julka tatuś kąpie,
                      a ja jestem też padnięta po całym dniu
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wyjątkowo Tata dzisiaj usypia Julka,
                        tyle ma roboty wieczorem przy kompie, że zawsze to spada na mnie,
                        a potem się dziwić, że dziecko tylko mama i mama,
                        może niedługo zmieni pracę, więc nie będzie trybił w domu wieczorami,
                        właśnie jak uśpi Julka będzie siadał i pracował .... brrr o ile sam nie uśnie
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          no a jak ja mam chwilę i wolny komputer to tu cisza
                          a zaraz pewnie będę musiała go zwolnić,
                          a jutro jak się obudzę to zobaczę kilkanaście naklikanych stron,,,,


                          pewnie wszystkie padły jak dzieci, po pierwszych wiosennych spacerkach
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Cześć dziewczyny
                            Lullaby,
                            Nie będę kłamać że mi się podobają skoro nie podobają.Każda ma inny gust, i to że dziewczyną się podobają i według Ciebie mają gust nie znaczy że ja go nie mam.I nie sądzę abym Cię zraniła pisząc iż spodnie mi się nie podobają.
                            A co do obrażania , to Twoja sprawa

                            Amelka już śpi ogółem na dworze dziś spędziła ponad 5 godzin
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              izabela22 taaaaa na diecie, bo mi lekarz 4tyg temu powiedzial, ze gruba jestem =/
                              Kurcze no z tym, ze sie przewrocilam to nie moja wina, bo naprawde uwazalam, szlam sobie wolniutko po prostej, nawet jak smsa chcialam napisac to stanelam na chwile. Nie wiem czemu tak =(

                              Cod ow agi to mam nadzieje, ze max 4kg bedzie wazyl, bo sie zaczne bac porodu jak bedzie wiekszy A teraz jeste 28tc i 1200g

                              Jak tak sobie pomysle, ze za 2 miesiace mama zostane to mnie to przeraza. Raz nie moge sie doczekac z drugiej strony ciesze sie, ze Fabian nadal w brzuszku.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Diabelecke ty gruba???? ładnie wyglądasz, masz brzuszek i tyle!
                                właśnie zajrzałam na Twoją galerię, ładna z Ciebie dziewczyna,
                                ps. a to na Twojej lewej ręce to prawdziwe? (że tak bezczelnie spytam)

                                za 2 miesiące będziesz szczęśliwą mamusią, fakt trochę zmęczoną
                                bo to nieuniknione niestety,
                                ale nawet nie zorientujesz się jak szybko i jak płynnie wejdziesz w rolę Mamusi,
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X