Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sylka może później wrzuce foto bo teraz mi sie nie chce,mała mi zasnęła więc nie będę robić szumu
    dziś cholerka dentysta,mam spinę od rana,jeszcze noc nie przespana przez Milenkę...hmm wezmę znieczulenie

    Skomentuj

    •    
         

      A ja mojej niuni ostatnio świetne dziny kupiłam, po prostu odlot. A jak ją zestroję to napatrzec się nie można. Zrobi furrorę w tym roku jak nad morze pojedziemy, bo to takie wakacyjne trochę gadki są. Przynajmniej tak mi się kojarzą. I z tańcem.
      Nie mam czasu teraz zdjęcia robic i przerzucac, bo też już na spacer wybywamy, ale póżniej chyba się pochwalę


      Skomentuj


        hello mums , ja zaraz za budowlanke sie z moim zabieram,zajrze do was popoludniu
        froch powodzenia u dentysty ja tez sie musze niedlugo wybrac i az sie na sama mysl pocic zaczynam...

        Skomentuj


          hey dotka ja jeszcze chodze do mojej cioci dentysty,ale i tak cykam wora

          Skomentuj


            Zrobiłam jednak foto tym portkom Viktorii. Na żywca, a jeszcze na małej damie wyglądaja bajecznie
            Attached Files


            Skomentuj


              A teraz na dwór z rowerkiem. Pa pa Crazy mamas & papas! Miłego dzionka wszystkim


              Skomentuj


                Ja już też mam poprane, posprzątane, obiad zrobiony. czekam tylko jak
                moje książątko wstanie i wyruszamy na spacer jeździkiem

                Froch trzymam kciuki za wizytę. Nie bój się

                Nusiakova dzięki Ci wielkie Kochana na opis bidoniku Spróbuję też taki znaleźć a jak nie to kupię na allegro.

                A jeszcze chciałam zapytać, czy mleko, wodę i sok podajecie w tym samym
                bidonie ?? Bo ja niekapki mam 3 wcześniej z butelek róznych pił. A teraz
                bym musiała kilka bidonów mieć ??

                Lulla spodnie ekstra !!! Takie w stylu hipi uwielbiam tego typu rzeczy, ja bym się świetnie odnalazła w latach 60

                syla czapka urocza i potwierdzam rady dziewczyn, spacerek w taką pogodę dobrze Natalce zrobi
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree ja mam dwa takie bidony i jeden jest tylko do wody (zielony) a
                  drugi do mleka (fioletowy) W sumie to nie wiem czemu tak robię
                  ale jakoś mi wygodniej. Zwłaszcza, że ten po mleku to zawsze trzeba
                  bardziej szorować. A soczków nie podaję także nie wiem, czy trzeci by Ci
                  się jeszcze przydał. To już sama musisz zobaczyć


                  Skomentuj


                    Nusiaczku no właśnie też będę musiała zaopatrzyć się w dwa, bo mi
                    jakoś nie pasuje podawanie mleka i napojów w tym samym Poza tym
                    po jakimś czasie jest zapach mleka i potem nalać wody to już tak nie bardzo,
                    no nie ?
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Dokładnie. Ja na początku miałam dwa filetowe bidony i mi się myliło, co
                      w którym wcześniej dawałam. I po pewnym czasie obydwa straznie
                      zajeżdżały mlekiem
                      Ponadto te bidony są bardzo szczelne, nawet jak latają po plecaku
                      to nic się nie wylewa. Ale przez to też mleko szybko się w nich psuje.
                      Ja zaraz jak mała wypije to wylewa resztkę i jak nie mam czasu to chociaż
                      opłuknę wodą, a jak mam czas to po prostu myję


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nusiak a jak utrzymywanie rurki w czystości? w miarę ok ?
                        Najlepiej to ją pewnie od razu przemyć, prawda ?
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tak, ja ją ściskam tak jakby Julka piła i przepuszczam wodę. Powiem, Ci, że
                          rurka nie jest taka zła do utrzymania w czystości. Ta część co jest w bidonie
                          się rozmontowuje na części pierwsze. Tylko ten ustnik nie da rady wyjąć.
                          A szkoda Ale dla mnie to i tak najlepsze bidony: estetyczne, termiczne
                          no i rzeczywiście szczelne. A podobnie jak w przypadku kubków niekapków
                          kilka musiałam przetestować. Julka ze wszystkich w sumie piła, tylko te
                          były dla mnie najwygodniejsze

                          Kurde teraz mnie mama oświeciła, że jak chcę lecieć do mojego
                          brata to muszę Julce paszport wyrobić Znowu kasa i papierki,
                          czyli coś czego nienawidzę. Bleee

                          Ponadto muszę jakiś wątek założyć, coby mi ktoś doradził jak przygotować
                          się do podróży z dzieckiem. Co jej zabrać. Tylko nie wiem do jakiego to działu?
                          Jak sądzisz?
                          Last edited by Nusiak; 03-04-2009, 13:01.


                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny.

                            Lulla- spodnie superanckie
                            Nam udało się dziś przeżyć wizytę u dentysty bezboleśnie. Mała miała obiecane wyjście do baseniku z piłeczkami jak będzie grzeczna. Duże znaczenie miala Pani doktor, strasznie fajne podejście, balonki, śmieszne ząbki itp zrobiły swoje. Usiadłyśmy na fotelu i sprawdzałyśmy czy w ząbkach nie zamieszkały,, robaczki próchniaczki"Na szczęście wszytko jet oki
                            co do wieku pierwszej wizyty to powiedziała ze między 1 a2 rokiem życia w zależności jak wcześnie zaczęły wychodzić ząbki. Lakierowanie dopiero jak pokażą sie w dziaśłe wszytkie ząbki chyba że w rodzinie jest tendencja do próchnicy - wtedy wcześniej.
                            Polecała też używanie szczoteczek elektrycznych z nasadkami dla maluchow u dzieciaczków od ok 1,5 roku- ma to niby przyzwyczajać do hałasu i odgłosów w buzi ,żeby mnie bylo póżniej problemów z borowaniem.

                            Jeżeli chodzi o profilaktykę to zalecenia są tak wczesne poniewaz u maluchów próchnica to początkowo białe plamki, ktore nia zawsze sie zauważa.
                            To na tyle. My też już po pierwszym dziś spacerze pogoda piękan więc po obiadku mykami znowu
                            Do wieczorka mamusie

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              witajcie mamuśki, chociaż witam nie wiem kogo, bo tu cisza jak makiem zasiał

                              co się dziwić, piękna pogoda - wszyscy okupują huśtawki, piaskownice
                              my już plac zabaw zaliczyliśmy, Julek śpi od 40 min, a ja odpoczywam,
                              pewnie później znów wyjdziemy na podwórko, albo skoczymy na basen,

                              Lulla ekstra te spodenki, czaderskie, wszystkie dziewczynki będą takie chciały na podwórku
                              Dominika ze swoją Amelką byłaś u dentysty kontrolnie czy z jakiegoś powodu?
                              ja muszę też swojego przygotować na taką wizytę, a o szczoteczce elektrycznej właśnie myślałam, żeby mu kupić, bo naszymi najchętniej by czyścił zęby

                              no i ciąglę myślę o balkonie, mam chrapkę na jakieś kwiaty,
                              ale takie co nie są wymagające, bo ja lewa do tych spraw
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Iza- kontrolnie byłam i ty razem super było. Co do kwiatków ja pierwszy raz sie odważyłam , bo mi sie ładnego balkony zachciało. mam maciejkę i coś jeszcze - pani w sklepie podpowedziała ze nie wymagajace jest
                                wiec posadział nasionka i o dziwo wykielkowały juz. MOja melk po tych wreazeniach usnełapozniej obiadek i znowu piaskownica.

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X