Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hello!

    Tree ja mam bidon z Tommee Tippee. Nie kapie i wszystko jest w nim super,
    poza tym, że trzeba go bardzo często myć. Przez to, że jest taki szczelny,
    wodę trzeba często wymieniać. A jak mały wypije mleko to zaraz chociaż
    opłukać go. No ale albo rybki albo akwarium

    http://www.allegro.pl/item589359333_...ze_slomka.html


    Skomentuj

    •    
         

      hej mamuśki
      zobaczcie jaką czapeczkę kupiłam wczoraj Natalce, nie mogłam się oprzeć, taka śliczna:
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Mam ten sam bidon, hehe i potwierdzam słowa Nusiak. A drugi jest taki fajny odblaskowy my baby safety care i też się super sprawdza


        Skomentuj


          widziałam wcześniej, że pisałyście o wadze i wzroście dzieci. Więc moja Natalka waży 9200g i ma 74cm (bynajmniej takie kupuję ubranka). Doktorka mówiła, że dobrze waży więc się nie martwię.
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Syla, super czapeczka. Lubię nakrycia głowy z uszkami, czy innymi bajerami, bo dzieciaki tak słodko w nich wyglądają Jak gdzieś spotkam coś fajnego to też nie mogę się oprzeć i dlatego moje dziecie ma już pokaźną kolekcję czapek i kapelusikow. Ciekawe kiedy to wszystko zdąży włożyć...


            Skomentuj


              syla_86 moj ma 82 cm a w ubranak wchodzimy 92
              Jak maz wroci idziemy an plac zabaw, teraz gotuje obiadek, pranie nastawione, maly padnei ok 12 i wstanie o 15

              Skomentuj


                silek cale szczescie to nie różyczka, tylko jednak to uczulenie. Doktorka kazala kupic krem z Emolium, kąpać małą w Emolium i dawać kropelki Zyrtec 2 razy dziennie. A teraz mała ma lekki katarek, pewnie od nas się zaraziła, bo my też trochę przeziębieni jestesmy. Ale chyba mogę wyjść z nią na dwór? U nas takie słoneczko piękne
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj sama już nie wiem jak mam ją zmierzyć jak się urodziła to miała 57cm, a jak ja ją w domu mierzyłam to miała może 50cm. Nie wiem jak ją prawidłowo zmierzyć
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    To jak już się chwaliłyście gabarytami swoich pociech, to ja też się pochwalę
                    Moja Viktorynka waży 11,800, a mierzy (uwaga uwaga!) 88cm!!! Przypominam że ma 17 miesięcy. W wieku 14 ważyła 11kg, a zatem przez ostatnie 3 miesiące przybyła tylko 800 gram Ale podobno wszystko jest w normie i tak to już jest że w tym wieku dzieci już nie nabierają masy tak szybko jak do roku. Poza tym podobno to bardzo dorodna dziewczyna. Pani pediatra wbiła od razu ją w kompa (oni mają tam jakies specjalne chyba te siatki centylowe, bo np waga urodzeniowa też ma znaczenie) i okazało się że w obu przypadkach jest sporo ponad normę, ale jeśli chodzi o wzrost to już w ogóle niemal siatki brakło, haha Nie mam pojecia po kim ona taka wielka, bo ja to raczej przeciętna 1,68, a mąż dość wysoki 1,86, ale nie jakoś znacznie przecież...


                    Skomentuj


                      Lullaby proszę napisz, czy mogę wyjść z mała na dwór jak ma lekki katarek? Nie chce jej bardziej przeziębić, ale może nic jej nie będzie jak się dotleni.
                      Natalka - 24 lipca 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Że się tak wtrącę

                        Według mnie jak mała ma tylko katar, a nie ma gorączki to możesz śmiało
                        śmigać Pogoda jest ładna, uważaj tylko żeby jej nie przegrzać, ale też
                        nie ubrać za lekko

                        Takie przewietrzenie może jej super pomóc w tym katarku.


                        Skomentuj


                          hey Laseczki
                          chyba wiosnę mamy już na całego,tak dziś pieknie na polku
                          moja nauczyła sie pić z niekapka!!!wkońcu,ale nie z aventu,tylko z Tommee Tippee-taki najzwyczajniejszy i prymitywny,ale jej podeszdł.w sumie to ma chyba z 5 niekapków,codziennie wlewałam do nich wodę i stały sobie na stole,mała podchodzila i najczęsciej brała wlaśnie ten tt. wkońcu załapała i pije
                          Lullaby to duża twoja pociechamojej koleżanki dziecko ma 20m i ma wzrostu 91cm. normalnie duża dziewczyna

                          Skomentuj


                            Jeśli o mnie chodzi, to uważam że możesz, a nawet powinnaś wyjść, zwłaszcza że jest taka piękna pogoda (mam nadzieję że u Ciebie też). Świeże powietrze tylko Natalce dobrze zrobi, mała się dotleni, a w walce z katarem spacer równiez pomaga, więc się nie wahaj.


                            Skomentuj


                              syla jak ma tylko katarek to tak jak Dr.Nusiak pisze mozesz wyjśc

                              a ja wczoraj kupilam znowu coś na wyprzedażachw tesco cheeroke dla dziecka i też kupiłam czapeczkę zieloną

                              Skomentuj


                                dzięki dziewczyny, Wy jesteście bardziej doświadczone więc pytam
                                to ja idę małej robić kaszkę i zaraz idziemy na słoneczko

                                froszku pochwal się czapeczką
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X