Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dominiko ale trzonowe to 3
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Iza- warszawa ząbki jak to pisza niektórzy

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        Iza nie, 3 to kły, od 4 to przed i trzonowce. Opisze szczegółowo jak było jutro po poludniu

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          A sorki , faktycznie pomerdało mi się z kłami .Głuptas
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Nie noooo ..powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie pójścia z małym do stomatologa. Nawet tylko po to by się obeznał. On na widok pediatry płacze,
            a co dopiero dentysta Ale czy ząbki rosną prawidłowo to i ja jestem w stanie
            ocenić także jeszcze poczekam, na pewno nie do 4 lat. Ale może jakiś
            rok albo 2
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Noo właśnie dziecko nie ma trzonowców, tylko przedtrzonowce. Bo ma tylko
              4 i 5
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Ja się z małą wybieram do dentysty między drugim a trzecim rokiem życia, o ile nic niepokojacego się nie będzie działo. A na razie to jesteśmy na etapie tak silnego zaciskania ust przy pielęgnacji uzębienia, że ten dentysta to chyba musiałby miec lewarek, żeby mojemu dziecku do buzi zajrzeć


                Skomentuj

                •    
                     

                  To czyli jak moja Julka już od dawna ma czwórki to powinnam ją zabrać do
                  dentysty? Że się tak wtrącę? Bo oprócz tego ma tylko jedynki, więc nie
                  wiem czy jest sens ? Jak uważacie?

                  Ona w sumie lubi chodzić do pediatry czy tam na szczepienie. Ale nie chcę
                  jej bez potrzeby zabierać do dentysty


                  Skomentuj


                    to fakt tree
                    przedtrzonowce, ale jak juz pojdziesz z 5 latkiem to i 6 moze miec
                    ja pojde, melce rosły krzywo jedynki. Najwyżej strace tylko czas, a moze bedzie zainteresowana otworzeniem bużki. U nas na osiedlu chodzi dziecko - nieslepna 3 latka i cal buzia pełna próchnicy- szkoda dzieciaczka;(

                    IZA a ty gdzie mieszkasz?

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      Hello dziewczyny
                      Patryczek


                      http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        http://www.instytut.pl/Biblioteka-Zd...tnej-u-dzieci/
                        Fajne rzeczy piszą


                        Hej Panienki ,
                        Dominiko w Gdyni
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Dziewczyny, ja moze jestem przewrażliwiona z fakty posiadania stomatologów za ścianąALE obiecuje ze jutro wypytam co i jak sądzi pani stom, dzieciecy. kiedy iśc, co trzeba ew rrobić

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            Zęby u dzieci zaczynają się formować jeszcze przed narodzinami, w około trzecim miesiącu ciąży. Pierwsze z nich wybijają się cztery miesiące po narodzinach. Cztery zęby przednie pojawiają się w wieku od 6 do 12 miesięcy, ale mogą także wybić się przed lub po tym okresie. Pierwsza wizyta dziecka u dentysty powinna mieć miejsce pomiędzy pojawieniem się pierwszego zęba, a pierwszymi urodzinami. Dentysta sprawdzi wówczas czy nie występują problemy z dziąsłami i zębami oraz czy szczęka rozwija się prawidłowo. Wszystkie 20 zębów mlecznych pojawia się u dziecka w ciągu 3 lat od narodzin, ale tempo ich wzrostu i kolejność wybijania się jest bardzo różna. W wieku około 6 lat, za mlecznymi zębami trzonowymi, pojawiają się pierwsze zęby stałe. Od tego momentu zęby stałe zaczynają stopniowo zastępować zęby mleczne. Trwa to do wieku 12 lub 13 lat. Do tego czasu u Twojego dziecka rozwinie się już 28 z 32 zębów stałych. Ostatnie zęby stałe pojawiają się w wieku około 18 lat, ale u niektórych osób nie występują one wcale.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Hej wszystkim, bo ja też to taka nie wychowana jestem, że nawet się nie przywitałam. Ale i tak za chwilkę uciekam, bo już mi się woda do wanny leje. Czas się trochę zrelaksowac przed snem.


                              Skomentuj


                                Lullaby - milego relaksu

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X