Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tree a czytalas to z linku?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Hello!

      Chodzi Wam o te ankiety? Czy o coś innego?

      Ja dziś mam dzień prasowania, dlatego nie popiszę sobie


      Skomentuj


        czesc nusiaku
        ja tez mam jeszcze prasowanie brr nie cierpie tego.
        iza niezly ten wierszyk

        Skomentuj


          Iza hehe tak czytałam, niezły koleś. Ciekawa jestem czy to prowokacja czy faktycznie ma taki problem
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Iza hehe tak czytałam, niezły koleś. Ciekawa jestem czy to prowokacja czy faktycznie ma taki problem
            Wiesz mnie śmieszy że wogule taki wątek założył Mógł od razu jej powiedzieć że jej nogi śmierdzą i już
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              hej dziewczyny,
              nie na bieżąco dziś jestem ale wierszyk zdołałama przeczytać i wydrukuje mezowi.Ja dziś zabiegana i urobiona cały dzień. A jutro ide z mała do dentysty. Ciekawe jak będzie. Pierwszym razem wcale nie chciala buzi otworzyć. w domu pokazywała co i jak, misiowi ząbki leczyła, a w gabinecie;(krzyk i płacz.

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                Witaj Dominiko
                Te Amelki mają coś z nie otwieraniem buzi , płaczem itp
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  a wiecie co mojego byla nie myla sobie tylka przed seksem i to po calym dniu troche krepujace bylo ale nie dla niej...powiedzial jej to sie obrazila ale zaczela sie myc.obrzydlistwo co?nie wyobrazam sobie tak sie facetowi zaprezentowac zeby go na mdlosci bralo...

                  Skomentuj


                    U nas właśnie biją dzwony w kościele 21.37 [*] dla Jana Pawła II
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Tak,dzisiaj czwarta rocznica..

                      Wiecie kurcze, każdy chyba chce żeby było przyjemnie, no nie... ale nie jak
                      ktoś jest brudny, obojętne czy to kobieta czy mężczyzna. A tyłek to już
                      w ogóle

                      Dominika a co z ząbkami macie nie tak, że juz wizyta ?? Czy tak profilaktycznie ?
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No to ja zadzieram kiece i lece,prasowanie czeka dzidziek rozwala pilota od telewizora,do jutra dziewczyny pa

                        Skomentuj


                          Bo ja ostatnio byłam u dentysty i pytałam dr kiedy mam przyprowadzić
                          Julka to on powiedział że jeśli wszytko będzie w porządku to ok 4-5 lat. trochę mnie to zdziwiło, ale on odpowiedział, że z doświadczenia wie,że młodszym dzieciom trzeba buzię na siłę otwierać buzię.
                          A wcześniej, żeby Julka przyprowadzić ze mną żeby sobie pooglądał co i jak.
                          Dla mnie to za późno, no ale nie będę się z lekarzem kłócić.
                          A póki co mamy mu myć ząbki pastą bez fluoru 2x dziennie
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Tree- idziemy profilaktycznie i moze na lakowanie, jesli w ogóle da sobie w buzię zajrzeć;(Niby dentysta ostatnio dla dzieci, wesoły miły itp ale przekonać sie nie dała.
                            Dotka- milego prasowania
                            Iza- u nas jest ten sam problem, zawsze boje o huśtawke. A dziś przeszły samego siebie na nasz osiedlowy plac przyszly 2 grupy przedszkolne. bylo ich 40 dzieci i 2 panie. plus osiedlowe dzieci. Dodam że placyk jest takiego zamkniętego osiedla. Do piaskownicy wejśc sie nie dało, na zjezdzalenie też. Dzieci latały samopas a panie gadaly ze soba. Do tego to plac dla maluchów a tam byly 3 i 4 latki.
                            jutro musze do administracji pojśc.

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              Tree ja mam stomatologa gabinet obok i mówil ze jak dziecko skończy rok to nalezy pojspierwszy raz, wtedy patrzy czy ząbki rosną dobrze. Poza tym dziecko powinno się przyzwyczaic do wizyt,,poki jeszcze nie boli''.
                              Jak wyjdą trzonowe 4 to powiedzial ze mozna sie zastanowić nad zalakowaniem bruzd. tak wiec jutro idziemy - napisze jak bylo i co mowil. Z myciem to u nas jest roznie raz daje bez problemu innym razem polacze

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
                                Tree- idziemy profilaktycznie i moze na lakowanie, jesli w ogóle da sobie w buzię zajrzeć;(Niby dentysta ostatnio dla dzieci, wesoły miły itp ale przekonać sie nie dała.
                                Dotka- milego prasowania
                                Iza- u nas jest ten sam problem, zawsze boje o huśtawke. A dziś przeszły samego siebie na nasz osiedlowy plac przyszly 2 grupy przedszkolne. bylo ich 40 dzieci i 2 panie. plus osiedlowe dzieci. Dodam że placyk jest takiego zamkniętego osiedla. Do piaskownicy wejśc sie nie dało, na zjezdzalenie też. Dzieci latały samopas a panie gadaly ze soba. Do tego to plac dla maluchów a tam byly 3 i 4 latki.
                                jutro musze do administracji pojśc.
                                A może byłyśmy na tym samym placyku hi hi.Gdzie mieszkasz?
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X