Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam moja Oliwka jest z lutego 2006 ale również mam ten problem ze spaniem .śpi w sypialni ale w swoim łóżeczku jak próbowałam ją przenieść do jej pokoju to za chwile była u nas a po 2 ona nie przespała mi jeszcze ani jednej nocy w całości ,czy ktoś ma taki problem .ja już wysiadam ,a staram się o 2 dziecko i boję się tych nocy . a przedszkole też mamy przed sobą

    Skomentuj

    •    
         

      Izabela22 a ile Twój Julek ma?
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        Marti,
        Julek będzie miał we wrześniu 2lata i 7 mcy, idzie do maluchów
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Ja chyba zaczne robic tak jak radzi super niania i jak radzą w innych programach wychowawczych,zacznę go wynosic do skutku.Trochę sie tego obawiam bo pewnie będzie bardzo płakac a mąż musi sie wyspac do pracy ale spróbuje.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            hej kobiety!
            doczytałam wczorajszy dzień.
            dzięki za gratulacje - kolejna książka do kolekcji będzie

            ja zaraz jade na szkolenie bhp i jutro jade na szkolenie, od 2 dni latam i papiery załatwiam. niby chciałam do pracy ale teraz mam mieszane uczucia.
            mam nadzieję że fajnie bedzie.
            lecę się oporządzić bo my wszyscy dopiero wstalismy!
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              czesc pinki, iza
              marti- tylko nie daj się wciągnąć w rozmowe. Amelka co prawda juz 10 mcy spi w swoim pokoju, ale jak zdaza jej sie zaplakać to ja ide do niej- zeby się nie porzyzwyczaiła to do łożka naszego jej nie biore.

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                A co sądzicie o "super niani"?ja bardzo lubie oglądac programy z jej udziałem,dużo sie dowiaduje jak radzic sobie w różnych sytuacjach.Mój mąż za to jej nie cierpi-twierdzi że ona sie wymądrza-ja sie z tym nie zgadzam.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Panienki,
                  właśnie oglądam dzień dobry tvn a tam 3,5 letni Michałek który już czyta i to jak ładnie.Tylko pozazdrościć rodzicom
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    hej kochane, spadam od was za chwilke, przyjeżdza do mnie cieżarna koleżanka i bedziemy za wypawką po sklepach chodizć-aż mi się łezka w oku kręci;(No i jeszcze wykorzystam ze tesciowa jest
                    pa

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      marti daj na priwa emaila to ci wysle pdf to co zeskanowalam z Giny ford, moze Ci to cos pomorze, tylko tam jest o przenosinach do duzego lozka, ale w sumie to troche podobne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        chyba wszystkie na placu zabaw siedzą i się opalają???
                        a my po zupie już śpimy, tzn. Julek,
                        ja nadrabiam zaległości ale tyle tu stron,

                        ja wczoraj przypiekłam buzię nawet...
                        dzisiaj byłam na zajęciach z Julkiem, jest coraz lepiej,
                        chociaż on ma swój świat i mało interesuje go to co w danej chwili robią dzieci,
                        mam nadzieję, że na któryś zajęciach wreszcie zacznie się integrować,
                        nic na siłę,

                        pewnie po południu znów wyskoczymy na placyk do dzieci,
                        a u nas pod blokiem powyłaziły nowe mamuśki ciężarówki,
                        ale będzie nowych małych dzieci latem

                        pinky gratuluję pracy, obyś była zadowolona i szczęśliwa, godząc pracę, dzieci i przyjemności
                        niedługo mnie to czeka, aż się boję tych poszukiwań pracy!
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          czesc iza ja klikam i czekam az synek sie obudzi bo po zakupy musze jechac.
                          U nas dzis chmury sie zebraly pewnie bedzie burza,moze to i lepiej bo mam mase porzadkow a jak slonce swieci to nie moge w domu wysiedziec.

                          Skomentuj


                            cześć dotka,
                            burza?
                            u nas się nie zapowiada, ale właśnie wczoraj już zapowiadali pierwsze wiosenne burze,
                            u mnie błękitne niebo,
                            nie czekam na pobudkę Julka jeszcze, bo mi się chce jeszcze poleżeć,
                            komputer na kolanach i klikam...
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              no ja tez sie odprezam przed pobudka syncia
                              on sie urwis taki zrobil ze nie nadazam powoli za nim,na chwile spuszcze go z oczu juz cos z polek zrzucil albo wyciaga odpady ze smietnika i rozrzuca po domu a w markecie wspina sie po koszyku i musze pilnowac zeby nie wypadl...uff mam nadzieje ze to tylko taka faza .

                              Skomentuj


                                Wróciłam z placu zabaw,jesteśmy dotlenieni i zrelaksowani.Alan sie zmęczył bieganiem i chyba zaraz uśnie.
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X