Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
    Jutro ide do lekarza i tak se mysle czy nie wysepic zwolnienia od maja do konca ciazy. Jak myslicie po 30tc moge juz siedziec w domku i wypoczywac? Prawde mowiac w szkole ostatnio troche niebezpiecznie sie dla mnei zrobilo. Juz mam na tyle duzy brzuch, z etrudno mi wszytskich wymijac i dzisiaj np dziewczyna by na mnie waze zupy wylala, a ostatnio z lokcia w brzuch dostalam, bo jakis kretyn wybiegl nagle z klasy, a ja juz nie mam takiego refleksu by uskoczyc.
    Ja bym wzięła , tym bardziej po tym co napisałaś.Odpoczywaj bo potem nie będzie na to tyle czasu
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Tree zgadzam się co do zabawek WADERA. Rewelacyjne są,
      kupowaliśmy mojemu małemu kuzynowi, potem chrześniakowi. Niby
      plastikowe, ale tak trwałe, wytrzymałe, że szok I bardzo estetycznie
      wykonane Ponadto mają duży wybór różnych aut, nie tylko koparki
      ale jakieś śmieciarki. Szczególnie przydatne dla dzieci, które mają dużą
      wyobraźnię


      Skomentuj


        Nusiaczku dokładnie Julek ma wielką ciężarówę i tyle co ten samochód
        przeszedł to szok i nadal żyje i ładnie wygląda
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Tree ale ja rodze na wakacje wiec zaleglosci mi sie nie porobia =P Mi sie rozchodzi o to, ze w mojej skzole to sa dzieic od 4 roku zycia i one nie patrza tylko biegna jak na kogios wpadna to pech. Po za tym musze latac z parteru na 3 pietro i tak w kolko =/ Umowe z dyrektorem mam, ze chodze do skzoly keidy chce i myslalam po prostu o zalegalizowaniu tej umowy po przez zwolnienie od lekarza.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            cześc dziewczyny
            widzę na topie piaskownice i baseny

            super sprawa piaskownica
            u mamy mamy taką drewnianą z siedzeniami i z daszkiem
            a co do zjeżdżalni to fajne są takie składane sma zastanawiam się nad kupnem takiej małej

            a ja zamierzam moim pannom taki pasen kupić do babci na działkę
            http://www.allegro.pl/item600329552_...rmy_intex.html


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Nusiak u nas w parku jest tylko jedna slizgawka!! a jeden park na całą okolice, dzieci mnóstwo wiec zanim moja zjedzie albo wejdzie to juz inne mamy sie krzywią.Raz odpyskowałam to patrzeli się na mnie jak na trędowatą
              A i jeszcze jedna jedyna huśtawką , masakra
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                co do zabawek WADERA to ja też jestem za
                u nas 6 lat niektóre łapatki czy wiadra mają i są niezniszczone
                a zwykłe innych firm po jednym sezonie wytrzymywały


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  diabeleckie a więc nie masz problemu

                  majek fajnyyyy ten basenik .... szkoda, że ja nie mam gdzie go postawić chociaż.... teście mają działkę niedaleko nas.... może bym i ja pomyślała o
                  takowym super jest !!
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Hej Majajula ,
                    fajny ten basen.Ale ja wolę taki który uchroni przed słońcem.Na działce niema ani jednego drzewa słońce od rana do wieczora.
                    http://allegro.pl/item596204573_base...rek_57407.html
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Hmm taki temacik narzuciłyście, że teraz nawet ja myślę i jakimś baseniku
                      na działkę moich rodziców


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Iza o kurkaaa.... wokół mojego bloku są 4 place zabaw. Jeden taki ogromy co można nawet w kółko i krzyżyk pograć, szachy czy warcaby a te 3 pozostałe to takie mniejsze, na których jest zjeżdżalnia mała, piaskownica huśtawki i zwierzątka na sprężynie. Noo ale osiedle duże mamy więc i dzieci dużo.

                        A tym że inne mamy krzywo patrzą to się nie przejmuj, masz małe dziecko
                        i ma prawo się uczyć jak się hustać czy zjeżdżać. Co za głupie baby...
                        nie pamięta wół jak cielęciem był
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tree i dość tani jak na taki wypas
                          moje laski na dzień dziecka go dostaną
                          ale kupię go po świętach po męża wypłacie bo teraz rolki małej kupiłam i rower jeszcze muszę bo wyrosła a ten basen to na razie nie potrzebny

                          wracają do WADERA to my mamy taczkę i wywrotę taką potężną że Julka jeszcze w tamtym roku na niej jeździła i naprawdę co te zabawki przeszły to szok i się nie połamałay
                          a mieliśmy już ze 3 taczki i tylko ta z wadera przetrwała
                          a i są stabilne bardzo


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Tree jakby tego było mało trochę dalej w części parku są stoły do grania w warcaby ale tam siedzą same pijaki a policji niema aby ich wygonić.
                            Zwierzatka byly na sprezynie , no wlasnie byly i juz ich niema.Poki co najwieksza atrakcja dla Amelki są kaczki i golębie
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              majek ja chyba też na dzień dziecka taki basen sprawię, w ogóle bardzo
                              fajny !! taka łódź piracka. A co ja chciałam.... aha a myślisz, że taki
                              półtoraroczniak już może się pluskać jak będzie ciepło ?? (pytam bo nie wiem
                              a Ty bardziej doświadczona mama)

                              Aaa widziałam tę taczkę, też nad nią myslę, jak Julcio starszy będzie.
                              Tak ładna niebieska
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Dobry wieczór
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X