Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Noo a teraz są takie fajne wiadra.... my kupiliśmy takie ogromne... chyba z
    5 litrów tam wejdzie i są foremki, sito, grabki,łopata, młynek do piasku,
    konewka i łódka (nie wiem po co, więc ją dałam Julkowi do kąpieli)
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      taki mamy tylko z niebieskim wiadrem
      http://allegro.pl/item589122482_w_z_...duzy_7615.html
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        U nas pneumo 270zl, też szaleństwo A rota 360, ale to z apteki, bez ich
        marży. Koszmar cenowy.

        Tree czyli jutro będziesz robiła babki z piasku Nie zapomnij, że
        trzeba powiedzieć zaklęcie, żeby się udały:
        "Babo babo udaj się, jak się nie udasz to Cię zjem"

        My kupiliśmy Julce takie małe wiaderko, do tego małe
        foremki, łopatka i grabki żeby jej się je łatwo podnosiło
        i do rączki wszystko mieściło.


        Skomentuj


          Szukam jakies zabawki na działkę, co poradzicie?
          Na 100 % będzie piaskownica żółw
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Tree śliczny

            Nusiak fajne
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Nusiak nioo już dzisiaj też pokazywałam na sucho jak się robi baby i wymawiałam zaklęcie identyczne hehe i to Julkowi się najbardziej podobało
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Iza niooo piaskownica na pewno się przyda Hmmm.... a co jeszcze byś
                chciała?? Coś w rodzaju np zjeżdżalni ??
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  Iza niooo piaskownica na pewno się przyda Hmmm.... a co jeszcze byś
                  chciała?? Coś w rodzaju np zjeżdżalni ??
                  A czy na zjeżdżalnie ona jeszcze nie za mała?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Iza no coś Ty, moje kamikadze to już prawie sama zjeżdża. Ja czekam na dole,
                    a mąż ją sadza na górze I leci sama. Wchodzenie jeszcze tylko
                    jej sprawia problem, ale to też nie na wszystkich zjeżdżalniach. Na jednej
                    jest taka pochyła kładka a nie schody, więc ja ją tylko trzymam za rączkę

                    A do lipca masz jeszcze trochę czasu

                    Tree fajny ten zestaw, dużo elementów


                    Skomentuj


                      Iza wiesz jak mój Julek zjeżdża !! Największa atrakcja na placu zabaw
                      oczywiście trzymam go za rączkę, jak zjedzie, to potem wlazi sam tylko
                      oczywiście po tym co się zjeżdża, żeby znowu zjechać a jak się cieszy
                      przy tym.
                      Ale zamiast zjeżdżalni może jakiś basenik ?? Oooo.... a kiedyś pokazywałaś
                      taki zestaw tuneli i namiot tam chyba był.... kupiłaś to ??
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nusiak moja tak średnio na zjeżdżalnie.Zjeżdża tylko ze mną bo tylko ja z nią chodzę na spacery bo niema nikogo innego
                        My na działkę już od polowy kwietnia (zależy od pogody) będziemy jeździć , trzeba kopać , sadzić itp
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Wideze temat p[iaskownic sie kreci. Jak ide do skzoly, a raczej jak z niej wracam to widze w parku juz mase dzieci w piaskownicy i sie n8ie mogte doczekac keidy ja bede chodzila ze swoim synkiem

                          Jeszcze tylko jeden wyklad ze szkolenia mi zostal - dzieki Bogu - bo przynudzaja strasznie, aloe 50zl dostane jak bede obecna na wszystkich =P

                          Jutro ide do lekarza i tak se mysle czy nie wysepic zwolnienia od maja do konca ciazy. Jak myslicie po 30tc moge juz siedziec w domku i wypoczywac? Prawde mowiac w szkole ostatnio troche niebezpiecznie sie dla mnei zrobilo. Juz mam na tyle duzy brzuch, z etrudno mi wszytskich wymijac i dzisiaj np dziewczyna by na mnie waze zupy wylala, a ostatnio z lokcia w brzuch dostalam, bo jakis kretyn wybiegl nagle z klasy, a ja juz nie mam takiego refleksu by uskoczyc.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Iza wiesz jak mój Julek zjeżdża !! Największa atrakcja na placu zabaw
                            oczywiście trzymam go za rączkę, jak zjedzie, to potem wlazi sam tylko
                            oczywiście po tym co się zjeżdża, żeby znowu zjechać a jak się cieszy
                            przy tym.
                            Ale zamiast zjeżdżalni może jakiś basenik ?? Oooo.... a kiedyś pokazywałaś
                            taki zestaw tuneli i namiot tam chyba był.... kupiłaś to ??
                            Amelka dostała domek z takiego materiału jak tunel.Basen będzie ale tylko wtedy jak bedzie bardzo cieplo.
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Diabełku, ja tam do końca ciąży chodziłam do szkoły i żadnego zwolnienia
                              nie brałam, ale oczywiście to jest Twoja decyzja. Pamiętaj jednak, że po
                              porodzie będzie Ci potrzeba co najmniej 2 miesiące na dojście do siebie i
                              mogą zrobić się spore zaległości w szkole. Ale jak możesz sobie na to pozwolić
                              to czemu nie wypoczynek jest ważny w stanie błogosławionym
                              A poza tym.... dla mnie to nie był problem

                              Aaaa.... wiecie i polecam Wam zabawki z Wadera, przede wszystkim dlatego
                              że to polskie zabawki )
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Iza ja też z nią do południa chodzę sama i czasami po też, ale wtedy
                                trzymam ją za rączkę i jedzie Trening czyni mistrza

                                Diabełku jak chcesz to idź na zwolnienie i wypoczywaj, przyda Ci się
                                odpoczynek przed czerwcem


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X