Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    O dentycie mi prosze nie wspominac . Co do siatek centylowych moj ma duza rozpietosc miedzy waga a wzrostem - wazy 14 kg i ma 82 cm .
    Pediatra twierdzi ze jeżeli dziecko nie jest przekarmione i jego dieta jest odpowiednia do wieku, to nadwaga mu nie grozi. I tak jest w przypadku Kacpra - je to co mu wolno, slodycze ograniczone, wcina wlasciwie tylko chrupki, paluszki Junior i herbatniczki.
    Moj brat byl maly klocek a teraz prawie szkielet ;p

    Skomentuj

    •    
         

      ja juz kilka stalych zebow wyrwalam...
      Gopi twoj ma 82cm??moja ma 81

      Skomentuj


        Ja tam lubię chodzić do dentysty Bo mam miłego, przystojnego i baaardzo
        delikatnego Pana dentystę. Ostatnio Julka przez przypadek wybrała do niego
        numer, jak bawiła się moim telefonem. Tak miło zapraszał mnie na wizytę,
        że prawie się skusiłam


        Skomentuj


          Czesc mamusie,wlasnie wrocilismy niedawno ze spaceru,dzis bylo przepieknie u nas.Widze ze tu pustki,pewnie tez jeszcze korzystacie ze sloneczka

          Skomentuj


            Czesc dziewczyny.
            Ja tak w przerwie szkolenia postanowilam wpasc na forum i sie przywitac =)
            Mialam dzisija jakis dziwny skurcz w podbrzuszu tzn zwykly skurcz trwal kilka sekund i po bolu. Pierwsyz raz cos takiego mi sie przytrafilo. Ruch Fabiana bardzo dobrze widac na mpoim brzuchu wiec moim ulubionym zajeciem teraz jest patrzenie jak moj brzuch zyje wlasnym zyciem
            Pogoda u mnie pikna, na krotki rekaw latalam po dworze =)
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Czesć kobitku

              Ja tam też lubię do dentysty chodzić, ale podobnie jak Nusiak mam fajnego lekarza. Oboje do niego z mężem chodzimy. Noo ale muszę dodać, że zawsze robię ze znieczuleniem zęby.
              Mój mąż wczesniej chodził do takiej babki, która miała metody sprzed wojny
              i nawet kanałówkę robił bez znieczulenie. Brrrr.... na to to ja już bym się nie
              pisała.

              My po szczepieniu, płaczu było sporo ale teraz już jest w porządku. Za 6
              tygodni mamy kolejne, meningokoki bądź pneumokoki. Na pewno obydwie
              dostanie.
              Julcio waży 12,3kg i mierzy 82 cm.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                hej

                Pinki gratulacje super że masz pracę

                Niusiak, pinki gratulacje za recenzenta miesiąca

                moja Majka waży 8,2 i ma 75 cm

                jeśli chodzi o te centyle to jest różnie
                jak się urodziła to ze wzrostem nie mieściła się w siatkach a teraz jest na 75
                a z waga była na 95 a jest na 50

                za to moja Julka z wagą zawsze w 3 była a ze wzrostem w 25 a ostatnio przeskoczyła wagę do 25


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie. Ja tylko na chwilę, przez tą wiosnę jestem ciągle zabiegana.Dzisiaj byłam z małą na zakupach kupiłam jej dwie wiosenne kurteczki i taką słodką różową bluzeczkę.A co do centyli to moja ma wzrost na 50 centylu a waga na 80 myślę że niemam co się na razie martwić, troszkę się bałam bo bierze sterydy wziewne już 4 m a te podobno hamują wzrost.A dentysty już teraz się nieboję mam takiego zaufanego, piszę że już teraz bo kiedyś jeszcze w liceum usuwano mi ząb bez znieczulenia od tamtego czasu miałam długo uraz, że potem musiałam usunąć 8 zębów


                  Skomentuj


                    hej
                    Marysia właśnie usneła.tak płakała że musiałam ją na rękach uspac
                    dzisiaj byłam na zakupach.kupiłam Marysi buciki.
                    i w końcu robota kuchennego.wstyd się przyznać,ale nawet miksera w domu nie miałam




                    Skomentuj


                      Doberek ,
                      Amelka już śpi , chciałam ją dziś iść zapisać na szczepienie po tej wizycie u neurologa.Patrze a drzwi do dzieci zdrowych zamknięte więc poszłam do domu bo do chorych z nią nie wejdę , spróbuje jutro!!

                      Tree masz wielkiego małego mężczyzne w domu

                      Witam resztę Panienek
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tree to dobrze, że już jesteście po szczepieniu Jedno z głowy.
                        Ja teraz muszę zapisać małą na kolejną dawkę pneumo.
                        Jak już jesteśmy przy szczepieniach, to dziś albo wczoraj mówili o
                        szczepieniach za kleszczowe zapalenie opon mózgowych i boreliozę.
                        Słyszałam piąte przez dzisiąte więc może wy wiecie coś więcej?

                        My dziś całe popołudnie na spacerku. na placyku. Było super
                        Julka się wybawiła na całego Chłopczyk krzyczał co chwilkę: mama, a ona
                        za nim powtarzała: mama i mnie szukała wzrokiem, po czym wracała do
                        zabawy. Wrzucanie piasku łopatką do wiaderka idzie jej już super.

                        Pinki i Majek
                        , dla was także gratulacje


                        Skomentuj


                          Witam mamusie,maly spi wiec zagladam do was zanim znowu moj mnie sprzed kompa wygoni

                          Skomentuj


                            O jaaa teraz dopiero doczytałam, że nasza Różowa landrynka to teraz
                            mama pracująca Gratuluję Pinky !!!! Żeby Ci się podobało

                            Nusiak
                            my też w piaskownicy byliśmy, ale u nas piasku wcale prawie nie było
                            także tylko sobie posiedział. Ale dzisiaj już przywieźli widziałam, wiaderko też
                            mu już dzisiaj sprawiliśmy, więc jutro wyruszamy na podbój
                            Kurcze 290zł kosztuje jedna dawka pneumokoków no ale cóż... mus
                            to mus ... Tylko nie wiem kiedy będziemy szczepić bo lekarka stwierdziła,
                            że się zastanowi, które pierwsze
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Nusiak brawa dla Julki

                              Witaj Dotka

                              Co do piaskownicy , muszę się zaopatrzyć w przybory do piasku dla małej.Zbliżają się święta więc prezent na 5
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Dziewczyny ja sie musze w piaskownice najpierw zaopatrzyc...macie jakies pomysly?Myslalam o takich dwoch muszelkach,w jednej piasek w drugiej woda(latem) a na noc mozna zamykac zeby koty nie sikaly bo nam od sasiada do ogrodu wchodza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X