Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kurcze mam dwoje dzieci ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się na którym centylu się akurat znajdują
    ŁUKASZ 08.09.2006

    NATALIA JULIA 30.11.2007



    Skomentuj

    •    
         

      Dominika nie wiem skad, bardzo mi kogos przypominasz

      Dobra dziewczyny uciekam, do jutra. Ide jakis film polukac, bo moj M znowu cos posciagal i trza sprawdzic czy dobre. Dobrej nocki.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        silek bo macie z Iza prawie takie same duze dzieci!!

        Skomentuj


          ja spylam do wyra papa

          Skomentuj


            Dobranoc dziewuchy.
            Ja też zmykam Ciao
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              papa do jutra

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                Moja Julia jest na 20 (waga) i 10 (wzrost) centylu, ale to też chodzi o to, że
                jeśli dziecko jedzie na którymś centylu i nagle skoczy na jakiś inny to wtedy
                jest powód do niepokoju.


                Fajna ta stronka co Iza podała, bo łatwo można sprawdzić aktualny centyl
                dziecka


                Skomentuj

                •    
                     

                  dobranoc
                  jak mnie mąż jutro dopuści do komputra ta poklikam sobie z wami
                  ŁUKASZ 08.09.2006

                  NATALIA JULIA 30.11.2007



                  Skomentuj


                    Dobranoc mamusie
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      hej,
                      dawno mnie nie bylo maz chory musze kolo niego latac i caly dom na mojej glowie dopiero teraz mam chwilke bo juz spia,maz ma zapalenie oskrzeli i mam nadzieje ze nas nie pozaraza,juz od soboty chory i cosik nie moze sie wyleczyctak piszecie o tej wadze i az sie zdruzgotalam,bo ja myslalam ze moja gabrysia jest drobniutka,ale normalnie sie sszokowalam moja wazy 12,240 kg,wiem dokladnie,pomiar z wczoraj,a miezy cos kolo 80 ponad,i na tym linku na centyle to jest na ostatnim,czyzbym miala tluscioszka???a ciagle mi sie wydaje ze malo je i ze moze anemia,nawet u lekarza bylisy,a lekarz nas uspokoil i powiedzial ze jest zdrowiutka,ale normalnie jak czytam ze wasze takie drobniutkie,to az w szoku jestem!!!uciekam bo juz i tak nikogo niema moze jutro uda mi sie do was zajrzec w dzien,POZDRAWIAM MAMUSKI
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć dziewczynki
                        Moja mala na Prima Aprilis wróciła po 2 dniach laby do wstawania przed 7;(. Słońce u nas świeci, cieplutko spedzi dzien na spacerkach z babcią- dzis juz jest ostatni dzień. Ja dziś myje okna, obiad już nastawiony , pranie się kręci. Pozdrowionka dla wszystkich.

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Hey Dupcie

                          dzis tak pieknie za oknem,a moja Lejdis spi narazie.dzis wracamy po poludniu do siebie do krk.w piatek dentysta juz zaczynam sie bac:/

                          Skomentuj


                            Hej kobitki ,
                            My juz wszystko w domku mamy zrobione.Pójdziemy na spacer gdy tylko sie rozpogodzi bo póki co szaro i buro

                            Froch nie ma się czego bać.Ja miałam wszystkie zęby do leczenia , został mi tylko 1 i jest git no ale to chyba zależy od człowieka.Choć ja się bałam i to bardzo
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              jesli chodzi o dentyste to strasznie sie bojee, nie siade jeszcze dokladnie na fotel na dolna zuchwa skacze mi juz z nerwow
                              jak czekam juz przed wejsciem to chyba ze 3-4 razy kibel musze zaliczc...ze strachu...

                              Skomentuj


                                Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                                jesli chodzi o dentyste to strasznie sie bojee, nie siade jeszcze dokladnie na fotel na dolna zuchwa skacze mi juz z nerwow
                                jak czekam juz przed wejsciem to chyba ze 3-4 razy kibel musze zaliczc...ze strachu...
                                Ja mam dosłownie to samo.Ale wiesz mnie mój dentysta nauczył się nie bać.Bo w tym wszystkim to nasz strach jest najgorszy.Wizyta będzie miła jeżeli zębolog jest O.K , mój opowiada kawały , pokazuje swą kolekcję aparatów itp.
                                A jak daje znieczulenie wcale go nie czuje (ale te biorę tylko do wyrywania , poszły już dwa)
                                Dziś się nie boję , ale nie wiem co by było gdybym poszła do innego
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X