Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc majajula,edyta,iza
    ja tez coraz rzadziej zagladam bo maly coraz wiecej uwagi potrzebuje no i wiosna przyszla

    Skomentuj

    •    
         

      dzieki dzewczyny dotka co maialas zmarnowany dzien?
      NAm sie udało kupić bucikiale nie obyło się bez płaczu;( Te wybrane jak to stwierdziłą melka są: idajne
      Iza- Amelkcia nie wygla powaznie, mozę jest poporostu wysoka?

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        dominika
        Dzien mialam zabiegany,jutro powtorka...Dziewczyny nie wiecie czasem czy plyty gipsowe sa ciezkie?Jutro mam pomoc mojemu nosic te plyty...

        Skomentuj


          dobry wieczor kobitki,
          tez nie zagladam tu zbyt czesto ostatnio, ale przyznam sie, ze podczytywalam was troszeczke, jednak i tak juz sie pogubilam, bo temat za tematem leci.
          Na nas tez zmiana czasu dziala, maly budzi sie jak w zegarku, czyli 1 h pozniej. Dla mnie bomba, ale od czwartku do pracy wracam, wiec myslalam, ze bede miec naturalny budzik o 6 rano, tak mi pozostaje jedynie ustawienie alarmu w telefonie.
          Z pogoda u nas raz dobrze, raz nie. dzisiaj tylko chwilke na dworze spedzilismy, bo deszczowo sie zrobilo i nici z wdychania swierzego powietrza.
          jak przygotowania do swiat?
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            Dotka sama płyty nie uniesiesz tego jestem pewna.No chyba że masz muskuły jak pudzian

            Dominiko Amelka ma 75 więc nie sadze aby to bylo duzo.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Witaj Rataj.
              Chyba naszym dzieciom dobrze zrobiła ta zmiana czasu.Amelka budziła się o 6 a teraz 8

              A co świąt jeszcze trochę więc tak bardzo o nich nie myśle.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                dotka o matko, a skad bedziesz nosic te plyty? z tego co wiem to chyba troche waza.
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  hejka rataj u mnie na razie z przygotowan swiatecznych nic nie widac,zastanawiamy sie nad wyjazdem wielkanocnym zamiast wielkiego gotowania i mam nadzieje ze cos fajnego znajdziemy.

                  Skomentuj


                    no to super dziewczyny, bo ja pracuje w swieta, znajomi wyjezdzaja, rodzina daleko, szkoda gadac.zreszta ja jakos nigdy atmosfery tych swiat nie czulam.
                    FRANEK 16.08.2008

                    Skomentuj


                      te plyty to ja mam mojemu pomoc nosic z samochodu do lokalu ktory remontuje(nasza chatka tez tam bedzie ),kurde nie straszcie mnie ze mi zylka pierdzaca pojdzie z wysilku...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dpietrzak czy to ty Dominika jestes, bo cos chyba niedoczytalam?
                        FRANEK 16.08.2008

                        Skomentuj


                          dotka jak masz z tym problemy, to lepiej uwazaj. ja sie caly tydzien z hemoroidem mecze i nie wiem sama od czego. Nic nie nosilam, ale chyba mnie zawialao.Boli jak cholera i nic mi na to nie pomagalao, ale jakis krem znalazlam juz lepiej.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            cześć! ja też dzis zalatana jestem i dopiero siadłam.
                            u nas tez wiosna.
                            Tree ja jutro tez z Szymkiem na szczepienie idę na 8 rano.

                            no i byłam na rozmowie o pracę. o 14 facet zadzwonił że mam być na 16 w drugim końcu miasta. więc leciałam do domu żeby się jakoś ubrać.
                            no i dostałam ta pracę.
                            i jutro badania załatwiam.
                            a w piątek jadę na 3 dni na szkolenie do Leszna i nie wiem jak to mój synio przeżyje bo w nocy cyca je...
                            zobaczymy...

                            lecę bo padam na pysk.
                            do jutra laski
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                              te plyty to ja mam mojemu pomoc nosic z samochodu do lokalu ktory remontuje(nasza chatka tez tam bedzie ),kurde nie straszcie mnie ze mi zylka pierdzaca pojdzie z wysilku...
                              Jedną płytę moi dwaj bracia wniosili a co dopiero Ty

                              Rataj ja tak samo.Wigilia to co innego
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                                cześć! ja też dzis zalatana jestem i dopiero siadłam.
                                u nas tez wiosna.
                                Tree ja jutro tez z Szymkiem na szczepienie idę na 8 rano.

                                no i byłam na rozmowie o pracę. o 14 facet zadzwonił że mam być na 16 w drugim końcu miasta. więc leciałam do domu żeby się jakoś ubrać.
                                no i dostałam ta pracę.
                                i jutro badania załatwiam.
                                a w piątek jadę na 3 dni na szkolenie do Leszna i nie wiem jak to mój synio przeżyje bo w nocy cyca je...
                                zobaczymy...

                                lecę bo padam na pysk.
                                do jutra laski
                                Gratuluje pochwal sie jeszcze co to za praca
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X