Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Iza ja ci nie powiem bo mój to w ogóle sobie zagladnąc do buzi nie da... a teraz spi to chocbym chciała to nie mam jak zobaczyć...
    Iza kciuki trzymam za neurologa, nie martw się na zapas....
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      froch normalnie se w kulki leci...
      nusiak tez spi czy co?

      Tree wątek mamy jeden dzień a juz tu prawie tysiąc ludzia zaglądało...
      tylko cos pisac nie chca...
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Uff... Maluch w końcu śpi.... ależ jest ostatnio twardym zawodnikiem jeśli
        chodzi o spania

        Iza a cóż to za wódkę wygrałaś ?
        Wódkę 0,7 Danzake , Jest to butelka termosZamraża się najszybciej na swiecie(tak pisza) po wyciagnieciu z lodowki trzyma zimno jak termos cieplo.A po wypiciu wodki jest szejker Ja niepijam wódki ale może sobie stać.

        Pinki to łatwo powiedzieć nie martw się.Jesteś Mamą to rozumiesz

        Kurcze to moja Amela jakaś dziwna czy jak?
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Noo że Frocha nie ma to się dziwię i wywalam

          Iza ulala noo brzmi fajnie !!! A to w jakimś konkursie czy co?? Wiemy, że się martwisz, ale i też wiemy, że Amelce nic nie jest, jest zdrowa jak rybka,
          tylko ukł. nerwowy jeszcze nie funkcjonuje prawidłowo.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Ta flaszka fajna, była pokazana w tym linku co głosowałam na ciebie..

            a no ja wiem że łatwo się mówi ale zobaczysz co ci powie lekarz, może nie bedzie źle.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Pinki dziekuje za głosyByłam na 374 miejscu z 500 wiec spoko.

              Family wiem ,że zdrowa.Ale przez to zanoszenie nie była szczepiona bo lekarz nie zezwolił.Neurolog ma wydać opinie, ale przecież tak czy siak musi mieć pik pik bo zanoszenie się nie minie z dnia na dzień!!

              Tak się cieszyłam że zdrowa się urodziła itp a tu masz
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Iza a jak Amelka się czuje ?? Nadal ma takie ataki ??
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Iza ależ Amelcia jest zdrowa i wszystko będzie w porządku. I bardzo dobrze, że lekarz nie zezwolił na szczepienie, ja już kiedyś pisałam, że szczepionki działają tak, że "zapamietują stan organizmu". Trzeba najpierw sie dowiedzieć co jest grane. Szczepieniami się nie przejmuj, zawsze można to zrobić. My byliśmy ze szczepieniami 3 miesiące do tyłu.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Iza a jak Amelka się czuje ?? Nadal ma takie ataki ??
                    Ma
                    Ostatnio dwa razy pod rząd się zaniosła.Ona płacze gdy się obudzi , widzi mnie a ja np ide do kuchni i zniknę z pola widzenia.Kiedy się porządnie przewróci , kiedy ktoś do mnie podejdzie(ale niezawsze) albo jak ktos sie do mnie chce przytulic zaraz jest płacz i zanoszenie się.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Family to ta wódka http://www.klubdanzka.pl/ wpisz tylko datę swą urodzenia to wejdziesz.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamusie ,tak byłam zajęta cały dzień że dopiero teraz odkryłam was
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          Z tego co piszesz to wygląda mi na paniczny strach. Ona chyba ze strachu
                          tak robi. Więc podejrzewam, że neurolog stwierdzi, że jest wszystko ok.
                          Myslę, że jak dzieciaczki nasze przestaną być w tym etapie, że jak mamy nie
                          ma to jest okropnie, wszystko Amelce minie..
                          trzeba być tylko cierpliwym.... a póki co trzymamy mocno kciuki za środową
                          wizytę
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            asiaows cześć i czołem czuj się jak w u siebie w domku
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Z tego co piszesz to wygląda mi na paniczny strach. Ona chyba ze strachu
                              tak robi. Więc podejrzewam, że neurolog stwierdzi, że jest wszystko ok.
                              Myslę, że jak dzieciaczki nasze przestaną być w tym etapie, że jak mamy nie
                              ma to jest okropnie, wszystko Amelce minie..
                              trzeba być tylko cierpliwym.... a póki co trzymamy mocno kciuki za środową
                              wizytę
                              Myslisz że to strach?
                              Pierwszy raz to zrobiła gdy stała przy barierce (zamykam tak wstep do kuchni) i pies nad nia przeskoczyl a ta sie uderzyla buzia o barierke a potem odkurzacz.

                              Dziekuje za słowa otuchy!!
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                moja kumpela miała ten problem i latała po lekarzach,a w sumie młody poprostu jej wyrósł z tego może i Amelce minie szybko
                                Dawid 06.03.1995
                                Julia 18.05.2004
                                Adaś 30.06.2008



                                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X