Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A my wrócilismy 30 min temu, zjedlismy obiadek i lećmy znowu na plac
    zabaw. Ależ Julek miał frajdę na huśtawce, zjeżdżalni, piaskownicy .....
    Także do wieczora
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      A co do Bartków, ja miałam poprzednie i zadowoleni jesteśmy.
      A co najważniejsze nadal wyglądają jakby z pudełka wyciągnięte. Bo takie
      dość solidne.

      Nusiakowe
      Ecco super, ale cena mnie jednak nie przekonuje by kupić butki
      na 3 miesiące Poza tym myślę, że jedna para bucików nie wystarczy,
      należałoby mieć przynajmniej 2 a 360zł to już nie na moją kieszeń
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        no to teraz się zaczną place zabaw, huśtawki piaskownice,
        mój śpi i śpi, ja odpoczywam...
        ale jak wy tu wtargniecie na mamacafe, to mnie nie będzie....
        bo przy młodym kompa nie ma, nie da się .... a tym bardzie skupić się na plotkach... może późnym wieczorkiem wpadnę...
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Moja niunia też śpi jak zaczarowana, ale to zdrowy sen i zasłużony, bo my też całe do południa spędziłyśmy na dworze. I na placu zabaw też byłyśmy. W ogóle to boże drogi, ile to moje dziecko ma wigoru , biegała jak na jakimś spidzie, hehe, oj poprawię sobie przy niej kondychę
          A teraz śpi tak słodko skarbuś mój, nareszcie może sobie pospać przy uchylonym oknie. A wiosnę czuć w powietrzu...


          Skomentuj


            U nas to od weekendu już ładnie, w niedzielę już w lesie byliśmy, ale dzisiaj to po prostu superowa pogoda jest. Dlatego teraz na forum to będę rzadkim gościem, bo jak na dworze słońce, to mi się totalnie nie chce przed kompem zasiadać. Nawet jak w domu jestem, to tak mnie jakoś energia rozpiera i gapienie się w monitor mnie nie pociąga. Z tego też powodu nie byłam na forum przez kilka ostatnich dni i pragnę w tym miejscu złożyć najlepsze życzonka dla Szymonka. Spóżnione troszkę ale szczere. Wszystkiego najwspanialszego Szymonku i obyś bez żadnych okularów widział wszystko w kolorze PINK! (jak Twoja mamusia). Pisałam też na nk, więc mam nadzieję Szymonie, że wiesz że o Tobie myślałam


            Skomentuj


              My tez dzisiaj na dlugim spacerku bylismy nawet na pierwszych lodach kręconych wtym roku

              Skomentuj


                Lullaby to u mnie podobnie, w dzień jakoś nie mam weny na pisanie.
                U nas też pięknie A Julek biegał jak potrzeszczały.... a tyle wywrotek
                zaliczył, że pomyliłam się już w liczeniu i wcale nie płakał

                A jutro jedziemy na szczepienie MMR, mam nadzieję, że jakoś Julcio to
                przeżyje. A ja do gina się przejdę. W końcu by trzeba było pomyśleć o jakiejś
                antykoncepcji
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Upssss. Post mi sie zdublował
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Hej dziewczyny, tak jak wczoraj napisałam nie pozostanę anonimowa Już wiecioe jak wyglądam
                    Iza- żebyś ie czuła sie głupio piszac po nazwisku Jestem Dominika
                    Attached Files

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      czesc dziewczyny czesc pietrzak (Dominika) ale twoja corka podobna do ciebie
                      ja malego wlasnie polozylam i se zagladam na chwile do was bo ciezki dzien mialam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wieczorek dobry miłe Panie ,

                        Redakcja odpisała i zdublowane teksty będą usunięte i zamiast nich kogoś innego wyłonią do nagrody.

                        Amelka dziś zaliczyła pierwszą glebę i mamy kolanka zdarte, nie obyło się bez płaczu.
                        Ja nie wiem co CI ludzie mają ze sobą.Co przechodzą i się pytają o wiek Amelki to strzelają że ma 1,5 roku czy ona tak poważnie wygląda?
                        Tree my jutro idziemy sie zapisać na szczepienie.
                        Dominika córeczka skóre z Ciebie zdarła
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          CZEŚĆ KOBITKInie zaglądam tutaj zbyt często,ale podziwiam was jak wy sprytnie umiecie gospodarować czasem ,jesteście tutaj tak często
                          U nas pogoda piękna i byłyśmy na dłuuugim spacerze.
                          Niusiak piękne buty-ja dopiero muszę kupić,ale nie wiem jak się do tego zabrać,słyszałam,że buty muszą być trochę za duże?
                          Izabel,słotka ta twoja AMELKA,a żeby poważniej wyglądała -nie myślę.
                          Dominika,jesteście do siebie bardzo podobne
                          AMELKA UR.27.03.2008

                          Skomentuj


                            hej mamcie
                            ja tylko na chwilkę powiedzieć cześć
                            padam ze zmęczenia -chyba to wiosenne powietrze tak na mnie działa
                            u nas było dzisiaj 18 stopni i słonecznie
                            byłyśmy 3 razy na dworku a moja niunia spała z 5 godzin jednak świerze powietrze nieźle na nas działa

                            do napisania
                            miłej nocki i słonecznego jutra


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Hej Edytko ,
                              ale tu pustki i to we wtorek

                              Ja wchodzę tylko wtedy gdy mała śpi i wszystko zrobione.A tak to spacer tym bardziej przy tak pięknej pogodzie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Hej Majajula
                                Papa Majajula
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X