Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hey Dupeczki

    ja siedzę sobie u teściów,noi.....laptopa nie wzięłam,bo bym się na raz z dzieckiem i tobołkami nie zabrała..więc został w w chacie:/

    Teraz dopiero siadłam przed kompem.coś tam piąte,przez dziesiąte czytałam,widzę,że fotosy pokazywałyście..Wszystkie jesteśmy extra Kobitki..

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny.Ależ piękne słońce dziś swieci- a ja w pracy siedze;(. Zdjęcie tak jak obiecałam to wrzuce( najpierw musze oblukać jak top się robi) i juz nie będę anonimowa
      ,iłego dzionka wszytkim.

      AMELKA 08.02.2007

      Skomentuj


        hello!

        U nas także piękne słońce. Aż chce się żyć. Na razie bawiłyśmy się w domku,
        ale pewnie zaraz wybywamy do piaskownicy


        Skomentuj


          U nas pogoda calkiem fajna, wzielam sie za okna, no poki co to tylko zdjełam firany i zaslony, ba juz je nawet wypralam Popoludniu idziemy na spacer, teraz mi sie nie chce - mlody nie spal od polnocy do 4 rano po czym wstal o 7 Zabaw mu sie o polnocy zachcialo

          Skomentuj


            Hehe, widzę, że spodobało mu się nocne życie
            A ja się cieszę, ze zmiany czasu Nie wiem czemu, ale Julak lepiej i dłużej
            śpi. Bo kilka dni przed zmianą to wstawał o 5.30 czasami o 6. A teraz koło
            8. Fakt idzie spać kolo 21 a nie 20, bo jeszcze nie czuje się zmęczona.

            Miałam iść na spacer, ale też mam jakiegoś lenia I się bawię z młodą
            w domu.


            Skomentuj


              czesc Gopi- moja mala wczoraj wstała o 5 i sie bawiłana szczescie tylko pol godzinki. A dziś pierwszy raz w nocy przydreptała od siebie z pokoju do nas do łózka;(mam nadzieje ze tylko ten 1 raz

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                Wiam, u nas cieplutko wiec dalej sprztamy ble.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ewelinka skoro jesteś w wirze pracy zapraszam do mnieJa też musze zacząć. A dziś po pracy butki jedziemy kupić. Widziałyście coś ładnego w sieciówkach?

                  AMELKA 08.02.2007

                  Skomentuj


                    Ja mojej małej kupiłam Ecco, gdzieś już wklejałam foty. Ale chyba na
                    roczniku. Ale kupowałam w Zdrowej Stópce. Obsługa rewelacyjna, panie
                    kompetentne i wybór duży, bo mają z różnych firm butki. Ogólnie po zakupie
                    jesiennych butków zraziłam się do Bartka. U nas w każdym Bartku to
                    obsługa tragiczna, nic nie doradzą, nawet nie siądą przy dziecku, żeby
                    doradzić. Poza tym strasznie twarde podeszwy mają.
                    W tych co kupiłam mała śmiga już w piaskownicy i sprawdzają sie
                    rewelacyjnie. Nie włóczy nogami, nie wykręca ich jakoś dziwnie.
                    Ja kupiłam takie. MOże są jednak bardziej fioletowe. One są z porzedniej
                    kolekcji, nie z tej najnowszej.
                    [IMG]http://s4.************************/images/40494499.jpg[/IMG]


                    Skomentuj


                      Dzieki nusiaczku
                      moja jest strasznie wybredna, a zmierzenie butow w sklepie graniczy z cudem. Kreci sie biega, marudzi- poprostu koszmar;( Bartka mieliśmy raz i tez nie byliśmy zadowoleni. Za toz butów jakie dostała od teściowej- Boti byłam bardzo zadowolona Nie mam teraz pacjentów to poszukam w necie

                      AMELKA 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Bartki kiedyś miały bardzo dobrą opinię, a teraz coraz częściej słyszę od
                        znajomych, że się zawiodły. A o Boti nie słyszałam, ale jak masz sprawdzone
                        to może warto je kupić.


                        Skomentuj


                          tak mała je lubiła. tylko musze poszukać czy jest ich sklep w Warszawie bo teściowie je z Lublina przywieżli.

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny,
                            u nas też wiosna i widzę, że na tapecie wiosenne buciki,
                            my w niedzielę kupiliśmy naszemu Coccodrillo w Smyku,
                            średnio mi się podobają, ale takie przejściówki mogą być,
                            bo za chwilę trzeba będzie lżejsze kupować, z otworkami, sandałkowate

                            ja dzisiaj z Julkiem byłam na drugich zajęciach integracyjnych,
                            dzisiaj było fajnie, Julek już nie miał akcji "nerwus" bawił się trochę po swojemu, ale trzeba dać mu czasu zanim dojrzeje do grupy,
                            Jestem zadowolona z dzisiejszych zajęć, bo wczoraj był koszmar.
                            Last edited by izabela22; 31-03-2009, 14:04.
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Iza- to super. mnie dziś czeka akcja buty- będzie jak zwykle koszmarnie;(

                              AMELKA 08.02.2007

                              Skomentuj


                                dpietrzak a Ty w pracy teraz jesteś?
                                z kim małą zostawiłaś i gdzie po buciki wyruszacie,
                                u nas też różnie z przymiarką butów, ale nie jest jeszcze tak źle,

                                muszę pomyśleć o jakiejś kurteczce wiosennej i czapce lżejszej....

                                dpietrzak, jak ty kochana masz na imię, bo jakoś mam wrażenie głupie że po nazwisku ci jadę i mi głupio....
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X