Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
    my naszemu Julkowi podcinaliśmy wędzidełko jak miał 4 miesiące,
    na razie nie mówi więc nie wiem czy będzie seplenił, nie wysuwa języka
    My bylismy u lekarza to powiedzieli ze takim malym dzieciom sie niepodcina dopiero jak zaczynaja mowic.A Amelka miala wtedy 7 m-cy
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      A stoliczek i krzesełka kupiłam w Ikei. Mam niedaleko i jeszcze Wam napiszę,
      że w sklepie taniej niż na allegro.
      a możesz zdradzić ile???bo ja też latem chcę je kupić do nowego mieszkanka
      a myslałm że na allegro taniej


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Family Tree nie o postawienie do kąta chodzi, bo w kącie siedzi już regularnie (taki już wiek, ze trzeba kary stosować) - pomaga
        ale dzisiaj nie poskutkowało, bo walił głową o ścianę przy ludziach, a nigdy tak do tej pory nie zrobił
        nie pomyślałam, że dziecko miało stres w nowym miejscu,
        oczekiwałam od niego cudów,
        jutro będzie lepiej, postaram się myśleć jego główką nie moją, ambitną!

        Izaa co do wędzidełka, to nasi pediatrzy i neurolog zalecali podcięcie, może miał bardziej zaawansowane skrócenie, niż Twoja Amelcia?
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          No tak twój maly miał usuniety w wieku 4 m-cy a Izę spławili?to cos tu nie graco lekarz to lekarz moze powinnas sie wybrac do innego specjalisty Izunia?

          moja córka miała migdał przerosniety trzeci i długo spała z otwarta buzią niestety szczęka się zdążyła cofnąć i teraz ma wadę wymowy i zgryzu na aparat czekamy nosiła ale teraz się staramy o stały ,chodzi na terapię logopedyczną od 2 lat i jest duza poprawa ale jeszcze długa droga przed nami tak ze warto zapobiegac takim wadom wymowy

          Tree do ciebie bardzo podobny jest ,kurczę ja tez sobie ciebie inaczej wyobrażałam
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość

            Izaa co do wędzidełka, to nasi pediatrzy i neurolog zalecali podcięcie, może miał bardziej zaawansowane skrócenie, niż Twoja Amelcia?
            Amelka ma wpisane zbyt krótkie więzidełko języka
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              ja za stoliczek zapłaciłam 40 zł i tyle samo z jedno krzesełko. Czyli w sumie
              wyszło mnie 120 zł. A na allegro 100 zł z jednym krzesełkiem

              Za to stolik prostokątny Mamut kosztuje 80 zł + 40 zł krzesełko czyli 120 zł
              a na allegro ten sam ze staw kosztuje 145 zł
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                nam lekarze zalecali im wcześniej tym lepiej,
                nie żałuję, ale nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje właśnie przy mowie,
                tylko tyle, że 4ro miesięczne dziecko jeszcze nie za bardzo rozumie co się dzieje, dzisiaj pewnie bym się nie zdecydowała, bo wiem, że byłoby to traumatyczne przeżycie dla dziecka starszego,
                Last edited by izabela22; 30-03-2009, 23:49.
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                  Amelka ma wpisane zbyt krótkie więzidełko języka
                  dlatego potwierdzałam to u 3 pediatrów, neurologa, ortopeda też to stwierdziła
                  i chirurg, który to robił też oczywiście
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                    nam lekarze zalecali im wcześniej tym lepiej,
                    nie żałuję, ale nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje właśnie przy mowie,
                    tylko tyle, że 4ro miesięczne dziecko jeszcze nie za bardzo rozumie co się dzieje, dzisiaj pewnie bym się nie zdecydowała, bo wiem, że byłoby to traumatyczne przeżycie dla dziecka...
                    mów mi więcej
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Z tym węzidełkiem to ja wiem tak jak to pisze Iza. Jesli przeszkadza np przy
                      ssaniu to się podcina, ale jeśli nie ma problemu to się czeka co z tego wyniknie
                      bo a nóż dziecko nie będzie miało problemów z mową.

                      Dziewczyny a to jak sobie wyobrażałyście ?? a co jakoś źle wyglądam?
                      tzn za dobrze nie wyglądam, bom bardziej szersza jak dłuższa...
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiecie co , Amelka nauczyła się wchodzić na kanapę i fotele.Teraz nawet do kuchni wyjść nie mogę bo już jest o góry
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Z tym węzidełkiem to ja wiem tak jak to pisze Iza. Jesli przeszkadza np przy
                          ssaniu to się podcina, ale jeśli nie ma problemu to się czeka co z tego wyniknie
                          bo a nóż dziecko nie będzie miało problemów z mową.

                          Dziewczyny a to jak sobie wyobrażałyście ?? a co jakoś źle wyglądam?
                          tzn za dobrze nie wyglądam, bom bardziej szersza jak dłuższa...
                          Ja zawsze wyobrażałam sobie Ciebie , szczupła w brąz kręconych krótkich włosach.A czemu? bij zabij niewiem
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            mów mi więcej
                            oczytałam się trochę na ten temat,
                            nie jest to ostateczność, bo niektórzy z takim wędzidełkiem żyją, nie mają wady wymowy, wystarczają często same ćwiczenia logopedyczne,
                            ale ja też nie jestem pewna na 100%, że u nas to będzie znaczące,
                            bo Julek chociaż ma już 2 lata mówi nie wiele, więc nie wiem jeszcze,
                            jedyne co się poprawiło po zabiegu to to, że podczas karmienia piersią mleko przestało mu lecieć po brodzie, ja nie musiałam okładać się pieluchami przed zalaniem, bo tak mu to wędzidełko utrudniało prawidłowe przyssanie się do piersi.
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              Iza mój Julek włazi wszędzie !!! Ostatnio nawet na drabinę się wdrapał.
                              Ja mam wszystko bardzo wysoko po przywieszane, pólki, szafę mam do sufitu
                              stąd drabina mi niezbędna.
                              Próbuje siadać gdzie popadnie... nawet na swoje pudełko od zabawek
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                                Ja zawsze wyobrażałam sobie Ciebie , szczupła w brąz kręconych krótkich włosach.A czemu? bij zabij niewiem
                                hi hi
                                ja nie wiem jak sobie wyobrażałam Tree
                                ale inaczej jakoś
                                może zaczniemy się zastanaiwać kto jak wygląda?
                                chociaż Izabell1203 już się ujawniła z mamusią
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X