Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja dzis kupilam najlepsza zabawke dla mojego dziecka... nawet moge spokojnie posiedziec i kawe wypic a wiecie co to?
    szufelka i zmiotka...nawet wygralo z myszka optyczną ,i sa tego pozytywne efekty bo przy okazji wyczesuje mi dywan

    Diabelicke to wogóle znak ze ty i twoje dziecko masz zyc i sie cieszyc zyciem, tyle cienkich lini na twojej drodze, musisz swojemu aniolowi stróżowi podziekowac(tylko nie kupuj mu flaszki bo cos ci sie stanie :P)

    Skomentuj

    •    
         

      muszę spróbować szczotkę i zmiotkę,
      póki co dochodzę do siebie po dzisiejszym stresie....
      Julek śpi
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        mysle ze musisz to przeczekac i okazac julkowi duzo ciepla i zrozumienia, moze on wymyslil taki sposob zwrocenia na siebie uwagi? moze poczol ze te dzieci to konkurencja dla niego? moze go nie karaj tylko z boku sie z nim baw a moze sam zacznie do dzieci ciagnac... z reszta nie wiem, bo moj ma dopiero roczek i puki co szaleje na widok dzieci,psow i kotów,

        Skomentuj


          pewnie masz rację o tej konkurencji.... nie pomyślałam o tym,
          na osiedlu ma kolegów, koleżanki lubi się z nimi bawić, a tam same nowe osoby,
          zła jestem na siebie....bo oczekiwałam od synka, ze od razu wpadnie w wir zabawy .... a tu? klops, nic z tego....potrzebuje czasu....

          jestem beznadziejna, tak się czuję.....
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            oj przestan, przeciez to normalne ze wziełas go tam zeby mu zrobic przyjemnosc a nie kare!!! wiec nie badz tak surowa dla siebie,ty chcialas dobrze, przeciez nikt nie moze przewidziec co takiemu malcowi jest, a czasem wlasnie ktos z zewnatrz cos widzi wyrazniej niz my tu na miejscu(i podkreslam ze nie wiem czy trafnie oceniam jego zachowanie, bo to roznie bywa..)

            a druga "zabawka" to jest tez pusta butelka po 5 litrowej wodzie

            Skomentuj


              jutro idę na drugie spotkanie (2x w tygodniu po 1 godzinie),
              zobaczymy jak to będzie,
              najwyżej będziemy siedzieli z boku kilka, kilkanaście takich spotkań,
              niech się młody oswaja,
              a nie ja tak od razu chciałam nie wiadomo czego od dziecka,
              taką miałam optymistyczną wizję....
              ale lepiej teraz niech ma takie fazy i humory, kiedy jest jeszcze ze mną,
              niż we wrześniu kiedy będzie już sam w przedszkolu, codziennie....

              ojeju, macierzyństwo nie jest łatwe.....
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                Iza Mały do tej pory był tylko z Tobą? Moją Melka też idzie jesienią do przedszkola, może nawet w sierpniu. Boję sie jak diabli jak to będzie. My byliśmy juz w przedszkolu 2 razy mała super sie bawiła, ale cały czas kątem oka patrzyła czy jestem. Jak tylko mnie nie widziała to minka kotka ze Shreka i płacz;( Tera nie chodzimy bo tamtych 2 dniach mała sie rozchorowała.

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak Julek tylko ze mną od 2 lat,
                  nie sądziłam, że tak się zachowa,
                  ale może w przedszkolu będzie inaczej - pełno zabawek, jakoś inaczej...
                  tu, gdzie byłam nie ma zabawek, godzina jest przeznaczona na zabawę z dziećmi, wymaga skupienia i uwagi, jedyne na czym mój Julek się skupił
                  to wyklejanka z plasteliny na kartce papieru, siedział ładnie z dziećmi przy stoliku i kleił - z moją pomocą, inne mamy, babcie też były przy dzieciach,

                  coś mu się nie spodobało, trudno wymagać od 2latka skupienia,
                  ie chciał bawić się w balonika, krasnoludki.... no i jeszcze ta dziewczynka co wyrwała mu z reki grzechotkę do gry....

                  no nie wiem, jutro drugie podejście,
                  boję się też przedszkola jak diabli (u nas mają być spotkania integracyjne w maju, czerwcu i sierpniu), a te zajęcia tak mu wymyśliłam, żeby się trochę pointegrował....
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    hej
                    dziewczynki tak szybko zmieniacie tematy iż nie nadażam za wami
                    w piątek sie dowiedziałam że bardzo dużo jest chętnych do przedszkola i nie wiem czy przyjmą mojego synka a tak bym chciała złapac trochę oddechu chociaż od jednego dziecka bo już nie wyrabiam
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      czesc.ja to juz prawie nie bywam na forum bo wiosna i szkoda dnia na siedzenie przed kompem.
                      shannon

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mysl o przedszkolu tez mnie przeraza.teraz chodze z antoninka na fajne zajecia ale dzieci z rodzicami.co to bedzie jak bedzie musiala zostac beze mnie!ja nie przezyje!
                        shannon

                        Skomentuj


                          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                          mysl o przedszkolu tez mnie przeraza.teraz chodze z antoninka na fajne zajecia ale dzieci z rodzicami.co to bedzie jak bedzie musiala zostac beze mnie!ja nie przezyje!
                          ja własnie zaczęłam na takie chodzić i mam tragedię....
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Iza- moja niby też tylko ze mna- ale od wakacji ciągle ktoś u nas jest a to babcie , cioci i mała sie jakoś przyzwyczaiła.
                            Przedszkola też się boję- co innego kilka godzin a co innego całe dnie. A Julek cóż przyzwyczai się. W przedszkolu jest inaczej niz na zajęciach- jest kolorowo, mnóstwo zabawek.Dzieci lepiej to znosza.
                            A skupienie u 2 latka o to ciężko, u nas skupienie jest tylko na Noddim, i kolorowaniu na kompie Mala juz opanowala myszkę- taki sprytny tatauś informatyk.

                            AMELKA 08.02.2007

                            Skomentuj


                              ja też myśle jak to będzie z tym przedszkolem
                              kto bardziej będzie rozpaczał ja czy synek
                              ŁUKASZ 08.09.2006

                              NATALIA JULIA 30.11.2007



                              Skomentuj


                                Shannon- ja tez boję sie ze przeżyje to mocniej niż mała. A ile ma twoja Antosia

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X